reklama

VIDEO: IKEA přichází s revoluční mobilní aplikací. Než si nábytek koupíte, vyzkoušíte si ho virtuálně doma

Můžete si vyzkoušet jakýkoli kus IKEA nábytku. Foto: Můžete si vyzkoušet jakýkoli kus IKEA nábytku.Foto: Youtube

Nemůžete se v obchodě rozhodnout, zda daný kus nábytku bude vypadat dobře u vás doma? Ikea uvedla novou mobilní aplikaci, která vám pomůže naplánovat si nábytek v místnosti, aniž byste si museli cokoliv předem kupovat. Jak to funguje?

Pojem „zvětšená realita“ na vás může působit jako něco z nového sci-fi filmu. Opak je pravdou. Ikea přichází s revoluční aplikací na IPhony. IKEA Place je nová mobilní vychytávka, která zcela změní způsob nakupování pro váš domov. S využitím nové technologie, vyvinuté společností Apple, budou mít uživatelé možnost "prohlížet", jak by vypadal kus nábytku, který chtějí, v místnosti.

Aplikace vám ulehčí život. Foto: Aplikace vám ulehčí život. Foto: Youtube

Jednoduše se fotoaparát nasměruje na místo, kde chceme nábytek umístit. Aplikace potom do zobrazení překryje správné měřítko a zarovnaný obrázek požadované položky.

Už se nebude stávat, že zjistíte, poté co koupíte vytoužené žluté křeslo, že se do vašeho prostoru vážně nehodí. Aplikace by měla vyjít s aktualizací iOS 11, která je plánovaná na říjen.

(mk)

Článek

Jak zařídit pokoj prvňákovi? Foto:

Aby učení nebylo mučení. Zařizujeme pokoj pro prvňáčka

Škola už začala a váš potomek nastoupil do první třídy. Je čas se tedy podívat na jeho pokojíček, zda vyhovuje potřebám malého školáka. Co a jak případně změnit?...

Článek

Jak má byt pro seniory vypadat? Foto:

Bezpečí i snadné užívání: 13 rad k dokonalému bydlení pro seniory

Jednou ze zásadních věcí, kterou lidé v pozdním věku řeší, je vhodné bydlení. Stáří je obdobím, kdy si jistě zaslouží svůj klid a určité ohledy. Pomozte svým starším...

reklama