reklama

20 tipů pro letní lenošení na terase

Pokud máte na terase dostatek místa, dopřejte si pohodlí v podobě venkovní sedačky. Zvolte tu pravou velikost i tvar. Třímístná pohovka stojí 8792 korun, zdroj IKEA Foto: Pokud máte na terase dostatek místa, dopřejte si pohodlí v podobě venkovní sedačky. Zvolte tu pravou velikost i tvar. Třímístná pohovka stojí 8792 korun, zdroj IKEAFoto: ikea

Kde koupit vybavení terasy.

Teplé dny jsou tady, nastává hromadné stěhování z bytů a domů na zahrady, terasy a balkony, kde se horko snáší daleko lépe. Máme pro vás několik tipů, čím a za kolik si zařídit dokonalý letní obývák.

Pokud máte tu možnost, přestěhujte se na léto ven. Nemusíte si zrovna pronajímat letní byt, stačí terasa, větší balkon nebo miniaturní zahrádka, kde se po návratu z práce uvelebíte se sklenkou vína a mísou zeleninového salátu. Zařiďte si letní venkovní obývák a pobyt v nepříjemně vyhřátých místnostech zkraťte na minimum. Kromě něčeho pohodlného k sezení se budou hodit plédy a polštáře a něco na jejich ukládání. S příchodem tmy oceníte stylové svícny a přes den budete potřebovat něco, co vás ochrání před sluncem. Zjistili jsme, že k dostání je i stylový ratanový pelech pro vašeho psa nebo ratanový bar, takže na terase vám nemusí opravdu vůbec nic chybět. Konkrétní tipy i s aktuálními cenami najdete v naší fotogalerii.

Příprava jídla na terase je hračka s inteligentním elektrickým grilem Tefal GC702 Optigrill EE. Změří si tloušťku vloženého plátku masa a množství ingrediencí a přizpůsobí tomu čas a teplotu přípravy. Cena: 4999 K4, dodává: Tefal, k dostání Datart.cz Foto: Příprava jídla na terase je hračka s inteligentním elektrickým grilem Tefal GC702 Optigrill EE. Změří si tloušťku vloženého plátku masa a množství ingrediencí a přizpůsobí tomu čas a teplotu přípravy. Cena: 4999 K4, dodává: Tefal, k dostání Datart.czFoto: Datart.czZahradní lavička Diana je široká 150 cm, z její střední části můžete jednoduše vysunout stolek. Cena: 4290 korun, zdroj: Bauhaus Foto: Zahradní lavička Diana je široká 150 cm, z její střední části můžete jednoduše vysunout stolek. Cena: 4290 korun, zdroj: BauhausFoto: Bauhaus

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Crazy 390 ml– sklenice, které dobře vypadají a navíc je skoro nemožné je převrhnout. Cena za sadu šesti kusů: 428 korun Foto:

NÁKUPNÍ KOŠÍK: Dodržujte pitný režim. Tady je 15 tipů, se kterými to bude hračka

Máte problém s dostatečným příjmem tekutin? Tak si z pití vody udělejte příjemný rituál.

Článek

Příjemné posezení Foto:

Dvorky pro vaši inspiraci

Další životní prostor.

reklama