reklama

Babičkovské rady, jak se poprat se škůdci pokojových rostlin, poradí Receptář

V zimě se škůdcům pokojových rostlin obzvlášť daří Foto: V zimě se škůdcům pokojových rostlin obzvlášť daříFoto: FTV Prima

Sledujte v neděli 20. listopadu 2016 v 11.55 na Primě.

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

S přicházejícími mrazy je třeba zazimovat i stále zelené rostliny. Zároveň si ale už můžete začít chystat cibuloviny na jarní rychlení. Zahradník Jakub Krulich prozradí, co nejčastěji trápí naše rostliny v bytě a domě, a přidá několik rad na jejich ošetření. I přikrmování zvířat ve volné přírodě v zimě má svá pravidla. Jaká a co jim bude nejvíce chutnat? Pokud nemáte kam schovat jablka a hrušky před mrazy, moštování je pro vás skvělou možností.

Jak si vyrobit originální vánoční přání, poradí paní Romana Balcarová. Je správný čas na revizi kotlů, obzvláště těch na tuhá paliva, u kterých je kontrola povinná. Pan Václav Větvička v listárně představí klejichu křovitou, ze které vytéká bílý latex. Na závěr se vrátíme k přikrmování a poradíme, co v zimě nasypat ptáčkům a jaké krmítko a kam máme umístit.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jaké máte nejraději Foto:

Zavařujeme zeleninu. Osvědčené tipy, jak na okurky, rajčata a papriku

Je vrchol sezony plodové zeleniny, už nejen ve skleníku nebo fóliovníku, ale i na volné ploše dozrávají okurky, rajčata a paprika.

Článek

Hrabat, či nehrabat?  Foto:

4 základní rady, jak na podzim pečovat o trávník

Na podzim už není péče o trávník tak intenzivní.

Článek

Bez černý  Foto:

Černý bez je cenné ovoce. Víte, jak ho usušit?

Naše známá domácí dřevina je cenným zdrojem vitaminů.

reklama