reklama

Co s úrodou ze zahrádky? 20 vychytávek, které vám pomohou

Vlastnoručně vyrobené dárky potěší. Zvlášť, když na marmelády a sirupy použijete stylové obaly Foto: Vlastnoručně vyrobené dárky potěší. Zvlášť, když na marmelády a sirupy použijete stylové obalyFoto: Bellarose.cz

Léto je v plném proudu a s ním i šťavnatá úroda. Zpracujte vše do posledního kousku.

Nenechte si léto proklouznout mezi prsty, uchovejte si maximum jeho chutí, vůní a cenných látek i pro zbytek roku! Nejlepší je samozřejmě konzumovat ovoce a zeleninu v čerstvém stavu – něco sníst jen tak, něco přidat do koláče nebo salátu, část nechat projít odšťavňovačem či rozmixovat. Pokud se ale pustíte do zavařování, zamrazování či sušení, můžete v zimě rodinu potěšit lívanci s domácí marmeládou nebo tvarohovým koláčem s malinami a ostružinami z mrazáku.

Pro přípravu smoothies, horké polévky, mražených dezertů či pyré se hodí mixér Vitamix Pro 750 s 5 přednastavenými režimy, samočisticím režimem a automatickým vypnutím na konci cyklu. Cena: 24990 korun, výrobce: Vitamix Foto: Pro přípravu smoothies, horké polévky, mražených dezertů či pyré se hodí mixér Vitamix Pro 750 s 5 přednastavenými režimy, samočisticím režimem a automatickým vypnutím na konci cyklu. Cena: 24990 korun, výrobce: VitamixFoto: Datart

Pojďme ve stopách našich babiček a maminek a využijme maximum z toho, co nám léto nabízí. Budeme to mít daleko snazší, protože v současné době je na trhu spousta šikovných pomocníků ke zpracování a také vychytávek, díky nimž uchováme úrodu v krásných a stylových obalech.

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Připravte si šicí stroj a hezkou bavlněnou látku. Velikost a tvar polštářku je jen na vás, obvyklé jsou rozměry od 15 x 15 cm do 30 x 20 cm. Rozprostřená vrstva pecek by měla být asi 3cm Foto:

Co s peckami z třešní? Vyrobte si polštářek

Pecky z třešní mají vícero využití. Můžete je střílet po sousedech anebo si z nich vyrobit polštářek.

Článek

Zinek a antioxidanty, to je oč tu běží Foto:

Drobné ovoce – maliny, rybíz i jahody zvyšují chuť na sex. Pokud je tedy sníte celé

Zrníčka (semínka) jsou zárodkem nového života. Proto jsou nabitá minerály, tedy i zinkem, který zvyšuje potenci.

Článek

Dejte si jahodovou kúru Foto:

Udělejte si jahodový detox. Jahody jsou skvělé na hubnutí i očistu těla

I když jsou jahody sladké, obsahují jen minimum cukru.

reklama