reklama

I psi a kočky trápí podzimní plískanice. Co potřebují, poradí Receptář

Kočky na podzim Foto: Kočky na podzimFoto: FTV Prima

Sledujte v neděli 2. října 2016 ve 12.10 na Primě

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Jaká stanoviště potřebují růže, jak na jejich výsadbu a přípravu na zimu, se dozvíte v první reportáži. Papoušek je jedna z rostlin, které pěstovaly naše babičky a které jsou dnes trochu opomíjené. Zahradník Jakub vám je představí. Bicykly si po náročném létě zaslouží kvalitní péči. Co si můžeme opravit sami a s čím musíme do servisu? Chov čmeláků je podle pana Petra jednodušší než chov včel. V jaké zahradě se jim bude líbit a co by měl obsahovat čmelín? S koncem září se nejen zahrádkáři obávají sametek podzimních – jaké trampoty může nám a našim zvířecím mazlíčkům tento drobný škůdce způsobit? A co dalšího trápí na podzim naše mazlíčky? Pan Václav Větvička zodpoví dotazy diváků a mimo jiné představí tzv. Játrovku. Nakonec budeme komíny připravovat na zimu. Jak často je nechat čistit, prozradí pan Petr.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na Prima play.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jaké máte nejraději Foto:

Zavařujeme zeleninu. Osvědčené tipy, jak na okurky, rajčata a papriku

Je vrchol sezony plodové zeleniny, už nejen ve skleníku nebo fóliovníku, ale i na volné ploše dozrávají okurky, rajčata a paprika.

Článek

Hrabat, či nehrabat?  Foto:

4 základní rady, jak na podzim pečovat o trávník

Na podzim už není péče o trávník tak intenzivní.

Článek

Bez černý  Foto:

Černý bez je cenné ovoce. Víte, jak ho usušit?

Naše známá domácí dřevina je cenným zdrojem vitaminů.

reklama