reklama

Jak prostřít letní stůl v zahradě? Přehlídka těch nejkrásnějších nápadů

Prostý stůl rozzářily barvy Foto: Prostý stůl rozzářily barvyFoto: Pinterest/HouseBeautiful.com

Povyšte běžný okamžik na zážitek...

Celý rok zpravidla šetříme na dovolenou, na té jsme ale pak týden, dva a zbytek léta trávíme na zahradě anebo chalupě. Tak proč i tady neprožít sváteční okamžiky a prodloužit si tak výjimečné chvíle. Stačí k tomu málo, třeba nápaditě prostřený jídelní stůl.

Stačí málo...

Přitom nemusíte hned kupovat drahé dekorace. Jen si třeba pořiďte několik barevných sad papírových ubrousků, abyste je mohli kombinovat s květinami, které právě na zahradě kvetou. Už jen výrazné barevné ladění stolu díky ubrouskům a květinám se postará o silný dojem.

Využijte to, co máte doma

Posbírejte stejnobarevné lahve od vína a doplňte je stejnou květinou. Vše dejte do jednoho houfu a rázem máte zajímavý efekt. Anebo obyčejnou zavařovačku obalte do květů třeba levandule nebo jitrocele a máte krásnou svítilnu.

Další báječnou inspiraci najdete ve fotogalerii:

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Připravit zahradu na svatební den nemusí být jenom nervy a stres. Pokud nezapomenete na detaily a začnete se jejich přípravě věnovat včas, zažijete i spoustu hezkých chvil. Foto:

Svatba na zahradě: Tipy na jednoduché dekorace

Pokud plánujete svůj svatební den strávit pod širým nebem na vlastní zahradě, nezapomeňte na drobnosti, které navodí tu správnou stylovou atmosféru.

Článek

Bílá bude na zahradním nábytku vždy krásná Foto:

Deset nejkrásnějších zahradních posezení

Někdy stačí malé zákoutí, kde si po práci večer dobijete baterky.

Článek

Nejvíce zazáří ve smíšených záhonech. Foto:

Lilie jsou ušlechtilé zahradní rostliny mnoha tváří

Lilie jsou zajímavé nejen svým vzhledem, pestrými barvami květů, různorodostí vzrůstu, ale především opojnou vůní. Zrovna v tuto dobu se vysazují a pak okouzlují po celé léto.

reklama