reklama

Jak správně připravit čaj, poradí Gondíci s. r. o.

Jak si připravit dobře čaj?  Foto: Jak si připravit dobře čaj? Foto: FTV Prima

V sobotu v 17.05 na Primě.

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. se Adéla a Dalibor na televizních obrazovkách promění díky filmovým trikům a kouzlům ve hvězdy stříbrného plátna a trochu si pohrají se zlatým fondem nejen české kinematografie.

V nastalé zimě nebude na škodu zahřát se při exkurzi do tajů podzemí Vřídelní kolonády v Karlových Varech, pokud nám tedy nakonec Dalibor neprchne v přestrojení za falešného vrchního na jejím povrchu. A jak takový převlek vzniká? Vydejme se po stopách výroby filmových kostýmů, paruk a klobouků. K filmu patří i exotika a dobrodružství, a tak se podíváme také na ranč, kde se chovají indiánské koně Appaloosa.

V sychravých podzimních dnech člověk nepohrdne šálkem dobrého čaje. Ovšem příprava takového kvalitního čaje je skutečným magickým obřadem. A my se seznámíme s jeho průběhem. Ten, kdo neholduje čaji, se třeba raději nechá zlákat magickým obřadem čepování piva.

Adéla má už zase hlad. Aby ne, vždyť ještě nevečeřela… Zato se ale dozví spoustu zajímavostí o masožravých pokojovkách. A když už jsme u květinek, neměli bychom zapomenout ani na cibuloviny, je totiž nejvyšší čas na jejich vysazení, abychom se na jaře mohli těšit barevnou krásou narcisů, tulipánů či hyacintů.

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů. Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 14. listopadu v 17:05 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Byt 3+1 v Praze je plný barev Foto:

Pražský byt plný barev si hraje s zrestaurovaným nábytkem

Navštívíme byt 3+1, který má velmi osobitou atmosféru.

Článek

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru Foto:

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Podíváme se, jak bydlí designérka Denisa, která se jednoho dne rozhodla utéct z Prahy a obydlet kout – starý dům 30 km od metropole.

reklama