reklama

Jak udělat moderní vítací aranžmá ke vchodovým dveřím? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Buď vítán každý, kdo v dobrém přicházíš Foto: Buď vítán každý, kdo v dobrém přicházíšFoto: FTV Prima

Vaše chvíle pohody na nedělní poledne! Po týdenní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým. Na co se můžete těšit?

Vertikální zahrady se dají umístit v interiéru prakticky kamkol, a můžete tak mít doma stěnu třeba celou z aromatických bylinek na vaření. Zbyly vám po Velikonocích prázdná platíčka od vajíček? Paní Alena Severová ukáže, jak si z nich vyrobit krásné dekorativní růže! Jaké kozí mléko je nejlepší a jak se o kozy starat, abyste od nich měli mléko té nejlepší kvality? I domácí lékárnička může být pěkně zelená a přírodní. Co si do ní pořídit, poradí pan Jakub Krulich.

Jak udělat moderní vítací aranžmá ke vhodovým dveřím? Dozvíte se v pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ - Obrázek 4 Foto: Které kozí mléko je nejlepší? Foto: FTV Prima

Uvítací aranžmá ke vchodovým dveřím připraví paní Lenka Janovská, a jak na to, ukáže i vám. Přestože švábi jsou považováni většinou za škůdce, některé konkrétní druhy jsou vizuálně velmi hezké a lákavé pro mnohé chovatele.

Šváb jako domácí mazlíček? Foto: Šváb jako domácí mazlíček? Foto: FTV Prima

V nepostradatelné listárně pan Václav Větvička samozřejmě zodpoví všechny dotazy diváků. A na závěr poradíme, jaká krbová kamna si vybrat, kam je v domě umístit i jak se o ně později starat.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

 Sledujte v neděli  23. dubna 2017 v 11.45 na Primě

 

 

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Krokusy Foto:

Jarní procitání: Které květiny kvetou jako první?

První jarní květy začínají kvést v době, kdy ještě na záhonech leží sníh. Pokud chcete mít rozkvetlou zahrádku už teď, vysaďte následující rostliny.

Článek

Rostlinky potřebují místo Foto:

Vzešly vám sazeničky? Tak je přesaďte

Možná je to pro vás záhadné slovo. Pikýrovat však neznamená nic jiného než přepichovat či přesazovat rostlinky, které vám narostly ze semínek.

Článek

Březen v zahradě Foto:

Březen na zahradě: Co je třeba udělat?

Po měsících otírání hadic houbičkou s přípravkem k ošetření pryže, letování děravých konví, oškrabávání mechu ze skalky a prohazování kompostu přichází jaro a s ním i...

reklama