reklama

Jiřiny jsou podzimní evergreen. Přesvědčí vás Gondíci s. r. o.

Jiřiny jsou jedny z nejoblíbenějších podzimních květin Foto: Jiřiny jsou jedny z nejoblíbenějších podzimních květinFoto: FTV Prima

Gondíci s. r. o. v sobotu v 17:35 na Primě.

V dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. se diváci dozvědí, jak vybírat a používat stavební lepidla či to, že se žebřík a schůdky nemusí používat jen účelově, ale lze z nich také vyrobit stylový nábytek do interiérů i na zahradu Pro všechny ženy je pak určena reportáž, jak si pořídit pohodlné a kvalitní spodní prádlo, tak aby správně sedělo a nikde neškrtilo. Dalibor se zase naučí potápět s instruktorem Martinem.

V rubrice FRESH si pak Adéla s Daliborem uvaří lahodný pokrm z květáku a vydají se na výstavu za kráskami pozdního léta – jiřinami.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 19. září v 17:35 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Moderní zahrada plná vody Foto:

Moderní zahradě dominují vodní plochy a dřevěné sochy

Díky závlahovému systému tato zahrada netrpěla ani během letní vlny veder.

Článek

Tento pasivní dům v Ile-de-France, což je malý administrativní region na severu Francie, je replikou tradičního domu. Narozdíl od něj však nemá vytápění Foto:

Co všechno umí pasivní dům?

Ti, kdo propadli možnostem moderních stavebních materiálů a technologií, předávají první zkušenosti ze svých obydlí, kam pošťák účty za energii takřka nenosí.

reklama