reklama

Nábytek z palet vás naučí dělat Váš Prima Receptář

Palety jsou in Foto: Palety jsou inFoto: FTV Prima

Sledujte v neděli 18. prosince 2016 v 11.50 na Primě.

Naše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Dávno před vánočními hvězdami symbolizovaly příchod Vánoc čemeřice a cesmíny. Jaké pověsti se k nim vážou a jak se o ně správně starat? Trendům podléhá i balení dárků. Inspiraci pro dárky na příští rok můžete najít v dalším dílu minisérie o keramice, tentokrát se zaměřením na hrnčířský kruh. Kromě výtečného jídla patří na sváteční stůl i dobré pití. Poradíme, jak si vánoční nápoje připravit doma.

Polaz je tradiční staročeská vánoční ozdoba, jejíž výroba zabaví na pár desítek minut malé i velké. V zimě často kupujeme orchideje, protože krásně kvetou. Jak vybrat tu, která vám vydrží i v bytě kvést co nejdéle? Pérovník pštrosí popíše v listárně pan Václav Větvička. Nábytek z palet je v módě a vyrobit ho zvládne každý, ale pozor! Některé druhy palet byste si rozhodně domů brát neměli.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení. Foto:

25 tipů pro vánoční pečení. Aby příprava cukroví byla radost

Na pečení cukroví je zatím čas, jste si ale jistí, že vám nic nechybí? Nebo co si zjednodušit život a pořídit si nějakou chytrou věcičku – třeba silikonový vál, který po...

Článek

Vánoční ozdoby 2015 Foto:

Návod: Vyrobte si letos vánoční ozdoby sami

Z obyčejné příze, lepidla a třpytek si můžete vyrobit ozdoby, které dodají vašemu stromku to správné vánoční kouzlo.

Článek

Inspirace Foto:

Ty nejkrásnější vánoční věnce si vytvoříte sami. 20 věnců pro inspiraci

Našli jsme pro vás krásné, ale jednoduché inspirace na vánoční věnce, které zvládne vyrobit každý.

reklama