reklama

NÁKUPNÍ KOŠÍK: Venku chutná nejlépe aneb 20 tipů pro stylové grilování a piknik

Jídlo na čerstvém vzduchu Foto: Jídlo na čerstvém vzduchuFoto: Thinkstock

Vybavte se na grilovačku nebo piknik. Podívali jsme se za vás, co všechno a za kolik je u nás k dostání.

odré nebe, sluneční paprsky a stále teplejší večery nás začínají lákat k co nejdelšímu pobytu venku. Vydáváme se na procházky, projížďky na kolech, opečováváme zahrádky nebo se se svojí oblíbenou knížkou jen tak uvelebíme ve stínu pod jabloní. Nadešel také čas vytáhnout a oprášit vybavení, které máme pro stolování venku – zahradní nábytek, gril, deky, nádobí a piknikové koše…Možná zjistíte, že zdaleka ne všechno už vyhovuje, něco chybí a nebo prostě jen zatoužíte po změně. Prošmejdili jsme obchody a sestavili pro vás aktuální nabídku stylového vybavení pro grilování i piknik, podívejte se.

Designový elektrický kompaktní gril 4v1 Concept Premium Line GE 3000 s příkonem 2000 W, regulátorem teploty od 100 do 240 ºC a časovačem. Zdroj: My-concept.cz, cena: 4999 korun Foto: Designový elektrický kompaktní gril 4v1 Concept Premium Line GE 3000 s příkonem 2000 W, regulátorem teploty od 100 do 240 ºC a časovačem. Zdroj: My-concept.cz, cena: 4999 korunFoto: My-concept.cz

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Už se těšíte?  Foto:

Grilovací vychytávky, které musíte mít

Gril nebo ohniště je u grilování základ. Pokud však pravidelně grilujete, určitě oceníte spoustu dalších praktických drobností.

Článek

Tak který si vyberete?  Foto:

Plyn, dřevo, elektřina, voda? Velký přehled grilů

Grilování se vyvíjí a přibývá principů, na kterých grily pracují. Některé z nich zdárně konkurují náročnému grilování na efektním, ale také problematickém dřevěném uhlí.

Článek

Nepoužívejte tekuté podpalovače na bázi alkoholu Foto:

Sedm rad, aby grilování nebolelo

Grilování je skvělá zábava, která však lehce může skončit úrazem.

reklama