reklama

Stan, který si zavěsíte ve větvích stromů

V normálním stanu byste se na tomhle místě neutábořili Foto: V normálním stanu byste se na tomhle místě neutábořiliFoto: www.lawsonhammock.com

Co zkusit místo klasického stanu stan, který může fungovat i jako hamaka?

Léto sice pomalu končí a prudce se ochladilo, ale babí léto už téměř klepe na dveře a kdo není naprostá zmrzlina, ještě pořád může vyrazit do přírody. Třeba i se stanem. Anebo s houpací sítí, která je krytá střechou, takže funguje jako stan ve větvích?

Anebo oboje v jednom? To už naštěstí nějaká chytrá hlava vymyslela, tedy ve firmě Lawson Hammock přišli se stanem pro jednoho, který si můžete normálně postavit na zemi, nebo ho zavěsit jako hamaku. Díky střeše vás ochrání před nepřízní počasí, výhodou je, že nemusíte bojovat s vlhkem a chladem, které v tuto roční dobu už stoupají ze země. V létě naopak střechu sundáte a můžete naistalovat jen moskytiéru.

Houpací síť se dá využít na více místech, než klasický stan Foto: Houpací síť se dá využít na více místech, než klasický stanFoto: www.lawsonhammock.com

Jediné, co potřebujete, jsou dvě větve, na které stan zavěsíte. A pokud je nenajdete, můžete stan normálně postavit na zemi.

Celý stan váží pouze 1,8 kg. Jen cena je trochu vyšší: 170 dolarů (4080 Kč).

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Míst s nedostatkem vody bude postupně po celém světě přibývat, a pak se hodí každé řešení, které šetří vodu Foto:

Geniální sprcha, která šetří vodu

V zemích, kde je nedostatek vody, nesmí ani kapka přijít nazmar. Hodí se i voda jednou použitá.

Článek

Kompaktní přenosný vařič, gril a nabíječka v jednom Foto:

Gril, vařič a nabíječka na mobil v jednom? Jde to

Nepotřebujete zásuvku, jen pár šišek a dobijete si mobil.

reklama