reklama

Trendy vánočních ozdob 2016 představí Váš Prima Receptář

Výrazné barvy, pastelové, zlatá s hnědou - možností, jak si nazdobit stromeček je tolik.. Foto: Výrazné barvy, pastelové, zlatá s hnědou - možností, jak si nazdobit stromeček je tolik..Foto: FTV Prima

Sledujte v neděli 11. prosince 2016 v 11.50 na Primě.

Naše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Chladnomilné azalky a bramboříky se vracejí do našich bytů. Jak se o ně správně postarat? Zdobení vánočních stromečků má dlouhou tradici, ukážeme, jaké jsou nejnovější trendy ve zdobení. Když přijde sníh a mráz, navlečeme si pořádně tlusté rukavice a teplé boty. Co ale naši čtyřnozí mazlíčci a chladné zimní počasí? Výroba keramiky je možná i v domácích podmínkách. Pan Zbyněk Vostřák prozradí, co všechno k ní budete potřebovat.

Vánoční ozdoby se dají vyrobit jen s pár mašlemi, kousky látky, špendlíky a korpusem. Jak? No přece formou nešitého patchworku. Zaměříme se také na to, jak se saunovat v klidu doma v domácí sauně. V listárně představí pan Václav Větvička záhadnou rostlinu z výstavy skalniček. Originální balení hotovosti k Vánocům ukáže v závěru paní Romana Rejka Balcarová.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na webu Primě PLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Naše kuchyně čeká po roce znovu zatěžkávací zkouška. Zkontrolujme už teď, jestli máme opravdu všechny pomůcky na pečení. Foto:

25 tipů pro vánoční pečení. Aby příprava cukroví byla radost

Na pečení cukroví je zatím čas, jste si ale jistí, že vám nic nechybí? Nebo co si zjednodušit život a pořídit si nějakou chytrou věcičku – třeba silikonový vál, který po...

Článek

Vánoční ozdoby 2015 Foto:

Návod: Vyrobte si letos vánoční ozdoby sami

Z obyčejné příze, lepidla a třpytek si můžete vyrobit ozdoby, které dodají vašemu stromku to správné vánoční kouzlo.

Článek

Inspirace Foto:

Ty nejkrásnější vánoční věnce si vytvoříte sami. 20 věnců pro inspiraci

Našli jsme pro vás krásné, ale jednoduché inspirace na vánoční věnce, které zvládne vyrobit každý.

reklama