reklama

Trendy ve svatebních kyticích představí VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

Kytici můžete mít zcela atypickou Foto: Kytici můžete mít zcela atypickouFoto: FTV Prima

Sledujte v neděli 4. září 2016 v 12.40 na Primě.

Jak si správně počínat při řezu peckovin? To nám v první zářijové reportáži VAŠEHO PRIMA RECEPTÁŘE názorně předvede pan Martin. Cicimek datlový neboli Jujuba je v Číně pěstován již několik tisíciletí, a to především pro své plody – čínské datle. Jak mu poskytnout co nejlepší podmínky i u nás, nám poradí pan Martin. Slyšeli jste někdy o výstavách holubů? Jak se asi musí tito ptačí šampioni připravovat, se dozvíte od pana Jana. Fuchsie vyžadují péči během celého roku, tedy také v zimě. Pan Jiří nám řekne, jak na to. Obří šneci jsou ideální domácí mazlíčci, především pro alergiky. Seznámí vás s nimi pan Tomáš. Poněkud k jinému tématu se dostaneme v reportáži věnované tepelným čerpadlům s panem Alešem, který nám představí různé druhy. V září nás čeká vlna svatebních obřadů. K těm patří mimo jiné i správná volba květin a různých dekorací. Jaké trendy nás tedy ve svatební floristice čekají? A nakonec se nechte inspirovat pestrými záhony letniček.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na Prima play.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

 

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Jaké máte nejraději Foto:

Zavařujeme zeleninu. Osvědčené tipy, jak na okurky, rajčata a papriku

Je vrchol sezony plodové zeleniny, už nejen ve skleníku nebo fóliovníku, ale i na volné ploše dozrávají okurky, rajčata a paprika.

Článek

Hrabat, či nehrabat?  Foto:

4 základní rady, jak na podzim pečovat o trávník

Na podzim už není péče o trávník tak intenzivní.

Článek

Bez černý  Foto:

Černý bez je cenné ovoce. Víte, jak ho usušit?

Naše známá domácí dřevina je cenným zdrojem vitaminů.

reklama