reklama

Víte, jak udržet bylinky svěží i bez zalévání? Strčte je do batohu!

Žíznivá zvířátka se začala vyrábět v Japonsku a v současné době jsou velkým internetovým hitem Foto: Žíznivá zvířátka se začala vyrábět v Japonsku a v současné době jsou velkým internetovým hitemFoto: boredpanda.com

Chcete mít ve své kuchyni stále čerstvé bylinky, ale nepatříte k těm, kteří by je zvládali pravidelně zalévat? Máme pro vás tip.

Je to záchrana pro zapomětlivé nebo pro ty, kteří se vydávají na delší dobu mimo domov. Díky nim se nemusíte bát o své milované květiny nebo bylinky za oknem kuchyně. Řeč je o samozavlažovacích květináčích nebo truhlících, jichž je na trhu k dispozici nespočet typů. Pokud chcete zahradničit bez rizika a navíc stylově, pořiďte si sadu roztomilých zvířátek s batůžky, do nichž voda vzlíná slámkou ponořenou ve sklenici. Svěřte svoje bylinky malým žíznivým zahradníčkům, vy se postarejte jen o to, aby jejich sklenice byla vždy dostatečně plná.

Nevěříte, že tahle pandička zvládne bylinkám zajistit dostatečný přísun vody? Důvěřujte jí nebo oprašte znalosti z fyziky Foto: Nevěříte, že tahle pandička zvládne bylinkám zajistit dostatečný přísun vody? Důvěřujte jí nebo oprašte znalosti z fyzikyFoto: boredpanda.com

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

V květináčích umístěných na slunném místě se při troše péče daří pažitce, petrželce, šalvěji, rozmarýnu nebo majoránce Foto:

Základní pravidla pěstování bylinek na okně

Stačí troška místa, sluníčka a vody – a vaše jídlo získá jinou dimenzi.

Článek

Článek

reklama