reklama

Vše, co jste nevěděli o Dušičkách, vám prozradí Gondíci s. r. o.

Dekorovat budeme podzimní tabuli a interiér bytu Foto: Dekorovat budeme podzimní tabuli a interiér bytuFoto: FTV Prima

V sobotu v 17.05 na Primě.

V nejnovějším podzimním speciálu pořadu Gondíci s. r. o. se možná budeme všichni trochu bát. Nejprve navštívíme nedobytnou pevnost – majestátní hrad Kost, nacházející se v Českém ráji, který patří k nejzachovalejším gotickým hradům u nás a jehož areálem nás provede sám pan kastelán. Připomeneme si svátek Všech svatých neboli Dušičky a při té příležitosti se dozvíme, jakou péči bychom měli v tomto období věnovat hrobům našich předků, jak je upravit, očistit, připravit na zimu a vhodně ozdobit. Dekorovat budeme ale i podzimní tabuli a interiér bytu a také se připravíme na halloweenskou párty. A když už bude tento díl tak napěchovaný mystikou, možná se nakonec objeví i Bílá paní.

Vyrazíme na hrad Kost Foto: Vyrazíme na hrad KostFoto: FTV Prima

Zde najdete vše o pořadu Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 31. října v 17.05 na TV Prima!

Podívejte se na ukázku:

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Byt 3+1 v Praze je plný barev Foto:

Pražský byt plný barev si hraje s zrestaurovaným nábytkem

Navštívíme byt 3+1, který má velmi osobitou atmosféru.

Článek

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru Foto:

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Podíváme se, jak bydlí designérka Denisa, která se jednoho dne rozhodla utéct z Prahy a obydlet kout – starý dům 30 km od metropole.

reklama