reklama

Vypravte se s Gondíky na výlov rybníku Rožmberk

Dalibor si výlov zkusí na vlastní kůži Foto: Dalibor si výlov zkusí na vlastní kůžiFoto: FTV Prima

V sobotu v 16.55 na Primě.

Gondíci jedou za vámi a mezi vás… Rybník, ryby, voda, kapři, rybáři – to je téma dnešního speciálního dílu, který se bude točit kolem tradičního výlovu rybníka Rožmberk. Gondíci přijali pozvání do Třeboně, kde budou i s diváky svědky této zajímavé a atraktivní události. Bude se vařit a budou se ochutnávat kapří speciality. Gondíci však musejí myslet i na vilu, kam se z Třeboně vrátí plní energie a zážitků a kde je nutné udělat spoustu práce – především velký úklid zahrady. Adéla a Dalibor si tak obléknou montérky a pustí se do práce. Gondíci také odměňují, a tak ani dnes nebudou chybět soutěže o atraktivní ceny.

Zde najdete vše k pořadu Gondíci s. r. o. Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 17. října v 16.55 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Polepit mísu Foto:

Návod: Jak si doma vyrobit mozaiku z kamínků

Stačí jednoduchý trik a zvládnete i komplikovanější obrazec.

Článek

Kuchyně ve tvaru U poskytuje dostatek prostoru Foto:

Designérka si vytvořila za pár korun útulnou kuchyni ve stylu Provence. Jak ušetřila?

Podíváme se, jak bydlí designérka Denisa, která se jednoho dne rozhodla utéct z Prahy a obydlet kout – starý dům 30 km od metropole.

reklama