reklama

Vyrobte s RECEPTÁŘEM mamince krásný květinový dárek

Vyrobme mamince dárek Foto: Vyrobme mamince dárekFoto: FTV Prima

Sledujte v neděli 8. května 2016 v 11.55 na Primě

Ke svátku matek si pro vás VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ připravil mnoho zajímavostí a tipů. Jakým dárkem potěšit naše maminky? Květinový šperk je ideálním jarním doplňkem. Věnujete svůj volný čas zahrádce? Pěstujete jahody? Co ale dělat, když vám na ně zaútočí plíseň šedá? Všichni známe lahodné, ale ostré papričky, které jsou nedílnou přílohou nakládaného hermelínu či utopenců. Podíváme se na zoubek pěstování feferonek. Pokud vám na fasádě dělá neplechu mech, rázně proti němu zakročíme. Listárna Václava Větvičky opět zodpoví divácké dotazy. Bambus, exotická rostlina, dnes může zdobit i vaši zahradu. Povíme vám, jak na to.

Další pěstitelské rady najdete v Encyklopedii Prima livingu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Podívejte se na ukázku:

Sledujte v neděli 8. května 2016 v 11.55 na Primě.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Článek

Sedmikráska chudobka (Bellis perennis) je mocná léčivka Foto:

Snadno a rychle: Vyrobte si lahodný sirup ze sedmikrásek

Pro někoho je to potvora, která mu kazí jeho anglický trávník. Přitom je sedmikráska chudobka tradiční léčivka, která se využívá i v homeopatii.

Článek

Článek

Je čas myslet na ochranu proti klíšťatům. S příchodem hezkého počasí začnou být vycházky do přírody nebezpečné i pro vašeho psa Foto:

Sezona klíšťat začíná. Víte, jak ochránit svého psa a kočku?

Existuje nějaký opravdu spolehlivý způsob, jak proti klíšťatům bojovat?

Článek

Cuketa byla vyšlechtěná v Itálii Foto:

Jak mít co největší úrodu cuket?

Potěší masožrouty i vitariány. Sezóna cuket je tu.

Článek

Vratič obecný Foto:

Poznejte ty nejzákeřnější plevele a zatočte s nimi

Na obdělávané půdě se vedle pěstovaných rostlin vyskytují i ty nežádoucí – plevele. Od časného jara až do pozdního podzimu nám přidělávají práci a jejich likvidace je...

Článek

Komule Davidova (Buddleia davidii) neboli také motýlí květ Foto:

Ideální keře pro slunná místa

Na omezeném prostoru zahrady není místo pro chyby. Při výsadbě dřevin, které obvykle zaberou i několik metrů, je třeba zohlednit nároky či odolnost daných druhů na...

reklama