Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

GALERIE: Studentky proměnily otřesný pokoj na koleji v tohle luxusní hnízdečko. Stálo je to minimum peněz!

Co dokážou dvě mladé studentky vlastníma rukama vykouzlit ze strohého pokoje na koleji? Podívejte se sami, jak si z „ vězeňské cely“ udělaly útulné útočiště, aby si zpříjemnily čas strávený na univerzitě. Proměna se jim neskutečně povedla!
Vydáno: 01.10.2018
Studentky si pokoj na koleji přeměnily v útulné hnízdečko.
Studentky si pokoj na koleji přeměnily v útulné hnízdečko. Autor: instagram.com/Sheila Ybarra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Studium na vysoké škole patří k těm nejlepším obdobím v životě už jen díky tomu, že mladý člověk poprvé vyletí z hnízda, musí dospět a spolehnout se jen sám na sebe. Nikdo už mu neuvaří, nevypere nebo nevyžehlí, a pokud si nepřivydělá peníze na brigádě, nespíš brzy zůstane o hladu (nebo aspoň nebude mít na pivo). I přes počáteční útrapy a kňouravé telefonáty mamince je tato "škola života" jedna z nejlepších věcí, které mohou studenta na univerzitě potkat.

Student ale musí počítat s tím, že ubytování na kolejích je jednoduché, malé, a proto cenově dostupné. Přehnaná očekávání nejsou na místě, ale co dělat, pokud váš pokoj na koleji připomíná hostel z hororu nebo dokonce vězeňskou celu?

Proměna společnými silami

Dvě mladé Američanky se to rozhodly změnit a přestavěly od základů celý pokoj. Skyler a Adeline se ještě před studiem po internetu dohodly, že se sestěhují společně a upraví si bydlení podle svých představ. Za celou přeměnu utratily 2 400 dolarů, což je v přepočtu kolem 52 800 korun. S pomocí jejich přátel a rodiny vše uskutečnily a studentky se dnes vyspí v nových postelích, stěny jim zdobí tapety a pokoj je vybavený bílými šatníky, mini-lednicí a televizí. 

Podívejte se do galerie, jak skvělá proměna probíhala!

(bb)

Nádhera. Přitom je to vcelku jednoduché

Návod: Jak si postavit dům z pytlů s hlínou. Stačí 9000 Kč

 

 

Proměňte svůj domov!

NÁVOD: Jak hravě proměnit váš byt, aniž byste utratili jedinou korunu

Úžasná proměna.

PŘED A PO: 10 nejkrásnějších proměn interiérů. Neuvěříte, jak dříve ošklivé byty vypadají dnes!

Článek je zařazen v: peníze , inspirace , proměna , rekonstrukce , kolej , univerzita , pokoj , studentky , studentský život
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama