Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

INSPIRACE: 10x jídelny plné světla a energie

Tady to bude chutnat.
Vydáno: 21.04.2016
Jídelny plné světla
Jídelny plné světla Autor: profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Určitě to znáte. Nezáleží jen na tom, co jíte, ale také jak to vypadá a jak se při jídle cítíte. Řadu receptů a návodů na úpravu pokrmů naleznete na Prima FRESH, my vám nabízíme příjemné prostředí místností, které lze označit za domácí jídelny. To hlavní, co je spojuje, útulnost a dostatek světla.

U večeře možná uvítáte svíčky, ale snídaně, oběd a nějaká ta svačinka nebo kafíčko s kamarádkou, to si žádá příjemně prosvětlené prostředí. Sluneční svit přináší na zem energii. (Své by o tom mohly vyprávět rostliny i lidské solární elektrárny). Proč si tedy nedodat kromě kalorií i světelnou energii?

Dnešní doba přeje spojování nejrůznějších stylů. V této jídelně není nic dvakrát, a přesto působí příjemně
Dnešní doba přeje spojování nejrůznějších stylů. V této jídelně není nic dvakrát, a přesto působí příjemně
Housetohome.co.uk

Pokud zrovna nemáte francouzská okna nebo prosklenou stěnu, nemusí to být až takový problém. Zaměřte se na světlé barvy. Pochopitelně, že ta nejsvítivější je sněhobílá. Ale nebojte se, pokud právě takový odstín bílé zvolíte, nemusí to u vás doma vypadat jako v nemocnici. Bílá je skvělý podklad pro všechny další barvy. Rozveselí ji tedy různé rostliny, obrázky, zajímavá podlaha, dřevěný nábytek i sem tam nějaký ten barevný pruh či veselý vzor namalovaný na stěně nebo vytištěný na tapetě. I další světlé odstíny barev se hodí, a přirozeně i světlé tapety.

Jak taková pěkná prosvětlená jídelna plná pozitivní energie může vypadat, uvidíte v naší galerii.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Židli Bertoia wire navrhl designér Harry Bertoia v roce 1952. Repliku lze na internetu pořídit za 2500 Kč, zavedení výrobci ale žádají mnohonásobně víc

Designová klasika: 10 slavných jídelních židlí. Kterou si vyberete?

Teze „Každej stůl má rohy, každej stůl má nohy,“ z písně kapely Mig 21 v případě tohoto kusu platí jen z poloviny

Nádhera! Jídelní stůl je jedním velkým kaleidoskopem

Článek je zařazen v: bydlení , jídelny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama