Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kolik stojí byty v New Yorku, kde se točil Sex ve městě a další slavné filmy?

Raketový nárůst ceny bytu, jakmile se objeví ve filmu nebo seriálu, tak to je specialita realitního trhu v New Yorku. Podívejte se na několik většinou luxusních bytů a domů, které zdražili filmaři.
Vydáno: 15.12.2014
Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th Street
Autor: schmoesknow.com Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th Street
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přesně tady musela stát postel, na které dováděla Carrie, a odtamtud zas usazený na otomanu rozdával smích Ross z Přátel! Domýšlet průběh prohlídky seriálem proslaveného bytu není těžké. Dostatek majetných zájemců nezatížených zbytečně širokým myšlenkovým zázemím šroubuje ceny v realitním byznysu s bludy. Newyorský makléř Kane Manera z realitní kanceláře Douglas Elliman Real Estate potvrzuje, že spojení s filmovou postavou nebo hercem pomáhá prodat i byty zcela průměrných kvalit za druhdy jen těžko představitelné ceny. Tady je několik příkladů:

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun.

Tohle jsou nejdražší domy světa. Pojďte na návštěvu

Stavba využívá principy pasivního domu

U pyramid v Gíze vyroste milionářská rezidence inspirovaná korálovými útesy

Článek je zařazen v:
Reklama