Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Který penis vás nejvíc uspokojí?

Co říkají statistiky?
Vydáno: 30.07.2015
Vždycky se cesta najde
Vždycky se cesta najde Autor: All
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Muži si myslí, že čím větším nádobíčkem je příroda vybavila tím lépe, a máloco jim udělá větší radost, než když žena pochválí toho jejich macka. Přitom jak ukazují výzkumy, většina žen po co nejdelším penisu netouží. Naopak sex s takovým mužem je pro ně bolestivý. To jsou ale ty životní paradoxy, jako se většina žen trápí tím, že je příliš tlustá, zatímco většina mužů doma nechce vyhublou modelku, trápí se řada mužů tím, že má příliš malý penis, přitom 85 procent žen je s velikostí partnerovy „výbavy“ spokojená.

Podle výzkumu Americké sexuologické společnosti naprostá většina žen dává přednost průměrné velikosti penisu. Důvod je jednoduchý: stěny vagíny jsou plné citlivých nervových zakončení a lépe je stimuluje širší penis.

Průměrná délka ztopořeného údu je dvanáct až sedmnáct centimetrů a většina mužů dosahuje těchto rozměrů. Pokud mužův úd při ztopoření nepřesáhne sedm centimetrů, urologové mluví o mikropenisu a tak už pak začíná problém, i když ne kardinlní.

Pokud má žena takto vybaveného milence, nemusí zoufat. Jen musí svého partnera naučit, jak ji nejlépe uspokojit. Pokud má muž kratší penis, jsou nejlepší pozice následující: žena klečí na čtyřech a muž do ní proniká zezadu, žena leží na břiše s nataženýma nohama a muž rovněž do ní proniká zezadu a poté poloha, kdy je žena nahoře. Tak muž může využít každý centimetr svého penisu. Stejně tak může žena svému partnerovi vysvětlit, že se může soustředit na předehru a laskání klitorisu. Tak jako tak vaginálního orgasmu dosahuje jen třetina žen, většina žen dosahuje orgasmu jen při laskání klitorisu a některé holt nikdy.

(web)

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama