Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejen vánoční dekorace lze vyrábět ze šišek

Pokud máte nasbírané šišky, přinášíme tipy, jak je využít.
Vydáno: 01.12.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za chvíli tu máme Vánoce a je tedy čas řešit styl vašich vánočních dekorací. K zimě samozřejmě neodmyslitelně patří jehličnany, vůně čerstvého jehličí a smůly a také šišky. Šišky se k Vánocům perfektně hodí, ne náhodou je to jeden z nejpoužívanějších prvků na dekoracích. Navíc jsou volně dostupné, ekologické, všude jich je plno a prostě vypadají dobře.

Ale šišky nemusíte využívat pouze k vánočním dekoracím. Skvěle se vyjímají i na dekoracích do celého interiéru. Použitím přírodních materiálů váš domov nebo jeho okolí zútulníte, proto se nebojte používat šišky přes celý rok.

V následující fotogalerii se můžete podívat na jednoduché a užitečné tipy, které vám poradí, co všechno se dá ze šišek vyrobit. Některé dekorace jsou tak jednoduché, že klidně můžete do práce zapojit i nejmenší členy rodiny.

(bf)

Mohlo by vás zajímat:

Mochyně židovská (Physalis alkekengi), lidově zvaná lampionky, má krásné oranžové plody, které se samy nabízejí, aby je člověk proměnil ve svítící lampiony

DIY: Návod na světelnou dekoraci z mochyně

Květináče natřené tabulovou barvou mají šmrnc.

Tabulová barva je skvělá dekorace: Zkuste ji na květináč, dýni či schodiště

Minibyt v Paříži

Dovedete si představit byt o 8 m²? V Paříži si ho můžete pronajmout

Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama