Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Howard z Teorie velkého třesku si pořídil tenhle dům. Bude bydlet v džungli uprostřed Los Angeles

Americký herec Simon Helberg, známý především díky roli Howarda Wolowitze z úspěšného sitkomu Teorie velkého třesku, si pořídil nové bydlení v jihošpanělském stylu v losangelské čtvrti Los Feliz. Samotné sídlo i konečná cena působí na hvězdu jeho formátu velmi skromně. Za zdmi se však skrývá oáza klidu a spoustu zeleně, kterou Kalifornie zrovna neoplývá.
Vydáno: 28.06.2019
Nechybí ani bazén.
Autor: profimedia.cz Nechybí ani bazén.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když média píšou o hvězdných sídlech a apartmánech, většinou jako první uvádějí astronomické ceny, které hvězdy za luxus a blahobyt musely zaplatit. Tak je tomu i v případě, že se rozhodnou domy po čase prodat a přestěhovat se do něčeho nového. Někdy se celebrity nestydí dát za svůj domov polovinu svých úspor, aby udělaly dojem na ostatní. Nemovitostí si nakoupí hned několik, aby měly kde přespat na svých cestách. Například oscarová Meryl Streep prodávala své luxusní apartmá v New Yorku za 14 milionů dolarů.

Nechybí ani garáž na dvě auta.
Autor: profimedia.cz Nechybí ani garáž na dvě auta.

Vila na konci ulice

To není případ Simona Helberga, který za svůj nový domov zaplatil 6,9 milionu dolarů. V přepočtu se jedná o 156,3 milionu korun. Některá zahraniční média tuto investici označují za skromnou. Simon si totiž za Teorii velkého třesku přijde ročně kolem 24 milionu dolarů.

Na první pohled je však jasné, proč si herec konkrétně tuto vilu pořídil. Je umístěna tak, že zajišťuje stoprocentní soukromí, a to díky vzrostlým stromům, keřům a také polohou, protože vila je umístěna na kopci na konci slepé ulice.

Okouzlující zahrada nového domu Wolowitze.
Autor: profimedia.cz Okouzlující zahrada nového domu Wolowitze.

Dřevo je dominantou interiéru

Vila ve španělském stylu je dvoupodlažní, v suterénu je umístěna garáž pro dvě auta. Okenice a parapety natřené tmavou zelenou jsou doplněny kovovými balkonky, fasády mají čistě bílou barvu a střecha je prejzová. Na první pohled jde vidět jasné jižanské koloniální dědictví.

Pohled na celou vilu ve španělském stylu.
Autor: profimedia.cz Pohled na celou vilu ve španělském stylu.

Celý dům je laděn do jemných tónů a čiší z něj klid a pohoda. Vstupní hala sahá přes obě podlaží a uchovává původní dřevěné trámy. Ve stejném duchu pak působí i obývák, kde se nachází krb a dřevěné doplňky.

Domek pro hosty

V domě bychom našli celkově pět ložnic, velkou terasu, byt pro zaměstnance a 5 koupelen a mimo pak samostatný malý domek pro hosty. Zahrada nabízí nekonečnou zeleň a klid, kterého se v herecké branži asi moc nedostává.

Jedna z ložnic, která se nese v duchu skandinávského stylu.
Autor: profimedia.cz Jedna z ložnic, která se nese v duchu skandinávského stylu.

Další články:

Kolik platí Beyoncé za hypotéku?

Měsíční splátka hypotéky je stojí víc než celý dům. Takhle se zadlužili Beyoncé a Jay-Z

Jack Dorsey 5

Zakladatel Twitteru koupil své přítelkyni tuhle luxusní vilu

Článek je zařazen v: Teorie velkého třesku , The Big Bang Theory , Simon Helberg , Howard Wolowitz , Howard , bydlení , celebrity , luxus , Los Angeles , Jak bydlí celebrity , Jka bydlí herci z Teorie
Reklama