Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Pojďte na návštěvu k Donaldu Trumpovi. Než se odstěhuje do Oválné pracovny

Donald Trump kromě svých hotelů vlastní nejednu nemovitost. Hlavní sídlo má v 66. patře svého mrakodrapu Trump Tower. 10 let však žil v tomto zámečku na Floridě, který nadále užívá jako, řekněme, takovou chatičku. Ženil se tu jeho syn Eric, jezdí sem za ním slavní hosté.
Vydáno: 09.11.2016
Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida patří Donaldu Trumpovi již od roku 1985
Autor: profimedia Mar-a-Lago, Palm Beach, Florida patří Donaldu Trumpovi již od roku 1985

Mar-A-Lago na Floridě v Palm Beach je vskutku luxusní záležitost – 126 místností, pláž hned za plotem. Donald Trump si tento zámek se 126 místnostmi zakoupil v roce 1985, deset let v něm sám žil, než ho nechal předělat na luxusní soukromý klub. I tak ho nadále sám užívá, ženil se zde jeho syn Eric, Donald zde přijímá hosty, jako je Oprah Winfrey, Celine Dion, kdysi Michael Jackson. Dům, který zakoupil za 10 milionů dolarů, nákladně zrenovoval, nechal zde přistavět taneční sál. Stavba má i velkou historickou hodnotu, postavená byla v letech 1924–1927 jako zimní sídlo pro honoraci včetně prezidentů. Dnes je chráněnou Národní památkou.

[[nid:]] (web)

Mohlo by vás zajímat:

A takhle žila jeho bývalá žena Ivana:

V domě jsou nádherné dřevěné stropy a úžasné lustry

Ivana Trumpová prodává dům. Za 19 mil. dolarů je váš

Článek je zařazen v: bydlení , dům , Donald Trump

reklama