Bydlení

14. března 2015 18:31

Markéta Zídková

Před a po: srovnejte si proměnu obývacího a dětského pokoje

Štěpánkovi už jsou zpět doma. Jak se změnilo jejich bydlení?

Je to velká změna, byt je mnohem světlejší a má samozřejmě zcela jiný vzhled – nejen modernější, ale rekonstruované prostory jsou i stylově jednotné a čisté. Vdětském pokoji přibylo hodně úložných prostor, děti dostaly každé svou postýlku, což bylo velké přání Matěje. A až půjdou za dva či tři roky do školy, bude mít každý znich pěkný psací stůl.

Perfektní je nápad sřezanou grafikou – designéři Andrea sMarkem použili kresby dětí, které převedli na samolepku a pak nalepili na skříně a zeď. Děti tak hned měly po příchodu vpokojíčku své výtvory. Na zemi dostaly skákacího panáka a perfektní je i sedací vak, to děti vtomto věku milují.Bezvadný je i bunkr v úložné sestavě, kam si děti mohou vlézt a vytvořit si tak své království. Povedlo se i stropní svítidlo vpodobě balónků.

Obývák je logičtěji využitý, sedačka je naproti televizi, ke stolu se krásně vejde šest lidí. Všimněte si hravých nápadů, kdy stůl je vyrobený na míru a jeho deska je pokryta materiálem, který designéři použili na podlaze. Stejně tak podlaha vobýváku stoupá až pod úložnou sestavu kolem dveří. Prostor i díky tomu získává jednotnější charakter.

Rekonstruovanými místnostmi se vine zářivě žlutá ruku vruce styrkysovou. Marek ještě doplnil žluté dekorace vpodobě vinných lahví, které nastříkal autolakem.

Podívejte se na proměnu bytu a srovnejte si ho před a po. Udělali byste něco jinak?

PŘED proměnou:

PO proměně - dětský pokoj:

PO proměně - obývací pokoj:

Po proměně - předsíň:

Rodina si určitě nemůže stěžovat na nedostatek úložných prostor. Otázka je, zda se vejde na sedačku a zda bude mít sílu rekonstruovat kuchyni, na kterou jim Marek sAndreou udělali návrh. Taky vás to zajímá? I my jsme byli zvědaví, proto jsme se knim ve středu 11. března vypravili. Odpověď najdete ZDE:

Inspirovali jsme vás? Zvažujete, že půjdete taky do rekonstrukce nebo koupě nového bytu? Spočítejte si, kolik by vás to stálo.

Vše o pořadu Jak se staví sen najdete ZDE.

Pořad můžete sledovat vždy v sobotu v 17.35 na Primě. Po odvysílání ho najdete na Prima Play.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také