Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Takhle si žije rebelka Miley Cyrus. Projděte si její dům

Dům Miley Cyrus není z nejmenších.
Vydáno: 10.07.2015
Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů
Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů Autor: www.zillow.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvaadvacetiletá Miley Cyrus se už dávno trhla od rodičů, nejprve si koupila dům hned vedle nich, pak ale došla k závěru, že potřebuje více soukromí a pořídila si v roce 2011 tenhle cool bungalow. Stál ji 3,9 milionů dolarů (80 milionů korun) a má rozlohu 480 metrů čtverečních. Dům z roku 1952 je v mnohem modernějším stylu než dům rodičů Miley a má pět ložnic a sedm koupelen, posilovnu a na zahradě nechybí bazén.

Miley Cyrus nevynechá jedinou příležitost, aby na sebe upozornila a tak není divu, že mnozí z ní šílí. V roce 2012 se k ní pokusil vloupat pomatený fanoušek: přeskočil plot, narazil do zdi, a tak si sedl na trávník a odmítal odejít, dokud ho nevykázala policie. Celkem do letošního ledna čelila třem nechtěným návštěvám, při té poslední v lednu to ale asi nebyli její fanoušci, ale zloději, kteří tak trochu probrali i její drahý šatník a botník.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Eminemova cesta z karavanu do pohádkového sídla

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun.

Tohle jsou nejdražší domy světa. Pojďte na návštěvu

Článek je zařazen v: Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama