Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Takhle si žije rebelka Miley Cyrus. Projděte si její dům

Dům Miley Cyrus není z nejmenších.
Vydáno: 10.07.2015
Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů
Autor: www.zillow.com Miley Cyrus se drží při zemi, dům stál jen necelé 4 miliony dolarů
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dvaadvacetiletá Miley Cyrus se už dávno trhla od rodičů, nejprve si koupila dům hned vedle nich, pak ale došla k závěru, že potřebuje více soukromí a pořídila si v roce 2011 tenhle cool bungalow. Stál ji 3,9 milionů dolarů (80 milionů korun) a má rozlohu 480 metrů čtverečních. Dům z roku 1952 je v mnohem modernějším stylu než dům rodičů Miley a má pět ložnic a sedm koupelen, posilovnu a na zahradě nechybí bazén.

Miley Cyrus nevynechá jedinou příležitost, aby na sebe upozornila a tak není divu, že mnozí z ní šílí. V roce 2012 se k ní pokusil vloupat pomatený fanoušek: přeskočil plot, narazil do zdi, a tak si sedl na trávník a odmítal odejít, dokud ho nevykázala policie. Celkem do letošního ledna čelila třem nechtěným návštěvám, při té poslední v lednu to ale asi nebyli její fanoušci, ale zloději, kteří tak trochu probrali i její drahý šatník a botník.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Eminemova cesta z karavanu do pohádkového sídla

Nejdražší byt na světě se nachází v jednom z nejluxusnějších londýnských projektů. Byt v rezidenci One Hyde Park stál 140 milionů liber, tedy 4,7 miliardy korun.

Tohle jsou nejdražší domy světa. Pojďte na návštěvu

Článek je zařazen v: Miley Cyrus
Reklama