reklama

Jak si užít Vánoce se psem? Připravte psí cukroví a vyrobte hravé dárky

Simona Sedláčková
21. prosince 2020
Své psí mazlíčky samozřejmě všichni milujeme, ale ruku na srdce, při všem tom předvánočním shonu na ně nemáme zase tolik času, kolik by si oni představovali. Tak si s nimi užijte ty nejkrásnější Vánoce, podle vašich společných představ.
reklama

Vánoce bychom si měli užít především se svou rodinou, do které však určitě patří nejen dvounožci, ale i naši čtyřnozí přátelé. Připravte pro své pejsky speciální cukroví i dárky pod stromeček.

Upečte skvělé vánoční pochoutky pro psy

O vánočních svátcích se budou naše stoly prohýbat pod dobrotami všeho druhu, ale pokud svého psa skutečně milujete, měli byste odolat jejich prosebnému pohledu. Je tu však ještě druhá varianta. Upečte jim speciální psí cukroví, ze kterého jim zažívací potíže nehrozí. Samozřejmě pouze za předpokladu, že se jedná o pejsky zdravé, kteří nepotřebují žádnou speciální dietu.

Připravte vlastnoručně vyrobené dárky pod stromeček

Vobchodech samozřejmě najdete někdy až neuvěřitelnou nabídku hraček a her pro své čtyřnohé mazlíčky, ale pokud jim vyrobíte dárek vlastníma rukama, budou mít radost ještě větší. A víte proč? Protože znich budou cítit pro ně tu nejkrásnější vůni na světě. Vůni jejich páníčka či paničky.

Na výrobu hraček nemusíte kupovat žádný drahý materiál. Většinou si vystačíte jen svlastní starou mikinou nebo tričkem. Tak se dejte do práce, která vám nezabere ani moc času.

Dárečky pro zdraví po celý rok

Rádi sportujete a do svých aktivit klidně přiberete i psího parťáka? Dejte jim pod stromeček dárek, který sice vprvní chvíli úplně neocení, ale který jim bude dělat radost po celý příští rok. Přihlaste se snimi do kurzu psích sportů anebo jednoduše teď, během vánoční dovolené, začněte sportovat sami, ale zato pravidelně a každý den.

Nenechte si zkazit společné Vánoce

Možná už dávno víte, že máte doma psího bojínka, kterého musíte při vánočních a silvestrovských oslavách pečlivě hlídat a vodit pouze na vodítku, abyste předešli jeho bezhlavému útěku při výbuchu petard a světlic, které si stále ještě mnoho lidí nedokáže odpustit.

Ale jsou mezi námi i majitelé na první pohled odvážných psíků či majitelé mladých psů, kteří ještě bouřlivé konce roku nezažili, a tak netuší, jak bude jejich pes reagovat. Reakci psa nemůžete tak úplně předpokládat nikdy, proto byste vtěchto dnech měli vždy venčit psy pouze na vodítku.

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama