reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zavřít okna nestačí. Doma dýcháme mnohem horší vzduch než venku

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Pylová sezona už je v plném proudu a alergikům nastává perné období. Bříza, habr, řepka olejka, jitrocel, sedmikráska, topol a mnoho dalších tráv a dřevin jim přidělává nemalé starosti.
3.490,- Kč za 1 kus
Více informací
Doporučená cena výrobce v čase publikování. Aktuální ceny se můžou lišit.

Nejen pyly jsou ale ve vzduchu škodlivé. A nemluvíme jenom o venkovním vzduchu.              Je prokázáno, že až 90 % času trávíme uvnitř budov. Záleží nám na tom, aby naše domy a byty byly teplé, bezpečné, krásné, pohodlné a dokonale utěsněné. Málokdo z nás však dbá na to, aby se v nich také dobře a zdravě dýchalo. V moderně zateplených budovách je třeba počítat s nepříjemným vedlejším efektem a to nedostatkem čerstvého vzduchu, který bývá hlavně ve školních třídách příčinou únavy a nepozornosti dětí.

Nekvalitní vzduch v interiéru má za následek též časté bolesti hlavy, únavu, nespavost, pocit vyčerpání či chronické dýchací potíže.

Se zhoršenou kvalitou vzduchu v našich domovech pomůže kvalitní čistička vzduchu. Správně zvolená čistička je skvělým elixírem svěžesti a investice do ní se rozhodně vyplatí. Ocení ji v první řadě alergici a astmatici, kterým zmírňuje projevy nemocí tím, že ze vzduchu odstraní pylové či zvířecí alergeny a omezuje tak riziko dráždivé rýmy a kašle. Jim se potom lépe dýchá i spí. Zdravým lidem čistička poslouží jako účinná pomoc při posilování imunitního systému, obzvlášť v období se zvýšeným výskytem chřipek a viróz.

Nejoblíbenější a nejprodávanější čističkou vzduchu v České republice je Ionic-CARE Triton X6, a to hned z několika důvodů:

  • Její účinnost v zachytávání polétavých nečistot (prachu, pylů, spór plísní, cigaretového kouře,…) je až 96 %
  • Omyvatelný Filtr – není třeba dokupovat žádný další
  • Minimální provozní náklady – cca 2 Kč/den
  • Absolutně bezhlučný provoz - je vhodná do ložnice i dětského pokoje
  • Je určená pro plochu až 75 m2
  • Obsahuje ionizátor

Nejen díky těmto vlastnostem se čistička Ionic-CARE stala už 3x Produktem roku na Heureka.cz a spokojenost s ní pravidelně vyjadřuje 98 % uživatelů.

Čistička má 3 výkonové stupně pro různé velikosti místností a slouží zároveň jako ionizátor, který vzduch v interiéru obohacuje o zdraví prospěšné záporné ionty. Ty se běžně vyskytují v přírodě po bouřce, v jeskyních, na vrcholcích hor, v lese, na mořském pobřeží nebo u vodopádu.  Záporné ionty jsou významným zdrojem energie lidského těla a podporují imunitní systém i psychickou pohodu.

reklama

Produkt je zařazen v: Elektro

reklama

Přečtěte si také