Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zavřít okna nestačí. Doma dýcháme mnohem horší vzduch než venku

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Pylová sezona už je v plném proudu a alergikům nastává perné období. Bříza, habr, řepka olejka, jitrocel, sedmikráska, topol a mnoho dalších tráv a dřevin jim přidělává nemalé starosti.
3.490,- Kč za 1 kus
Více informací
Doporučená cena výrobce v čase publikování. Aktuální ceny se můžou lišit.
Diskuze(0) Zavřít diskusi

Nejen pyly jsou ale ve vzduchu škodlivé. A nemluvíme jenom o venkovním vzduchu.              Je prokázáno, že až 90 % času trávíme uvnitř budov. Záleží nám na tom, aby naše domy a byty byly teplé, bezpečné, krásné, pohodlné a dokonale utěsněné. Málokdo z nás však dbá na to, aby se v nich také dobře a zdravě dýchalo. V moderně zateplených budovách je třeba počítat s nepříjemným vedlejším efektem a to nedostatkem čerstvého vzduchu, který bývá hlavně ve školních třídách příčinou únavy a nepozornosti dětí.

Nekvalitní vzduch v interiéru má za následek též časté bolesti hlavy, únavu, nespavost, pocit vyčerpání či chronické dýchací potíže.

Se zhoršenou kvalitou vzduchu v našich domovech pomůže kvalitní čistička vzduchu. Správně zvolená čistička je skvělým elixírem svěžesti a investice do ní se rozhodně vyplatí. Ocení ji v první řadě alergici a astmatici, kterým zmírňuje projevy nemocí tím, že ze vzduchu odstraní pylové či zvířecí alergeny a omezuje tak riziko dráždivé rýmy a kašle. Jim se potom lépe dýchá i spí. Zdravým lidem čistička poslouží jako účinná pomoc při posilování imunitního systému, obzvlášť v období se zvýšeným výskytem chřipek a viróz.

Nejoblíbenější a nejprodávanější čističkou vzduchu v České republice je Ionic-CARE Triton X6, a to hned z několika důvodů:

  • Její účinnost v zachytávání polétavých nečistot (prachu, pylů, spór plísní, cigaretového kouře,…) je až 96 %
  • Omyvatelný Filtr – není třeba dokupovat žádný další
  • Minimální provozní náklady – cca 2 Kč/den
  • Absolutně bezhlučný provoz - je vhodná do ložnice i dětského pokoje
  • Je určená pro plochu až 75 m2
  • Obsahuje ionizátor

Nejen díky těmto vlastnostem se čistička Ionic-CARE stala už 3x Produktem roku na Heureka.cz a spokojenost s ní pravidelně vyjadřuje 98 % uživatelů.

Čistička má 3 výkonové stupně pro různé velikosti místností a slouží zároveň jako ionizátor, který vzduch v interiéru obohacuje o zdraví prospěšné záporné ionty. Ty se běžně vyskytují v přírodě po bouřce, v jeskyních, na vrcholcích hor, v lese, na mořském pobřeží nebo u vodopádu.  Záporné ionty jsou významným zdrojem energie lidského těla a podporují imunitní systém i psychickou pohodu.

Produkt je zařazen v: Elektro

reklama