Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Světový unikát mezi relaxačními křesly

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Objevte chvíle sladkého nicnedělání v přelomovém relaxačním křesle, které vám poskytne nekonečný komfort. Intuitivní křeslo plynule reaguje na pohyby těla a změnu jeho těžiště. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.
200 €
Koupíte na
natuzzi.cz
Doporučená cena výrobce v čase publikování. Aktuální ceny se můžou lišit.
Diskuze(0) Zavřít diskusi

Světový unikát mezi relaxačními křesly

Objevte chvíle sladkého nicnedělání v přelomovém relaxačním křesle, které vám poskytne nekonečný komfort. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

 

Komerční sdělení

Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. V Natuzzi se ale rozhodli toto změnit a navrhnout intuitivní křeslo, které bude plynule reagovat na pohyby vašeho těla a změnu těžiště.

Natuzzi - relaxační křeslo
Autor: natuzii.cz Natuzzi - relaxační křeslo

 

Křeslo se pohybuje plynule, stejně jako vy

Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-vive inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy. V tomto křesle si budete připadat jako ve stavu beztíže, protože Re-vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte.

 

Natuzzi - rozložení
Autor: natuzzi.cz Natuzzi - rozložení

 

Inovativní technologie zajišťuje vaše maximální pohodlí

Přirozený a plynulý pohyb je zajištěn pomocí aktivních opěrek, které jsou senzitivní na tři druhy pohybů – otáčení, ohýbání a naklápění. Díky silnému jádru, které poskytuje komfortní oporu, díky otočné noze a pohodlným polštářům je křeslo Re-vive na špičce mezi relaxačními křesly. Re-vive je výsledkem spojení inovativní technologie a designové řemeslné práce.

V současné době si můžete vybrat z 8 druhů prošívání a široké škály kůží i látek z kolekce Natuzzi Italia, s taburetem či podhlavníkem.  Natuzzi působí v oblasti krásného, stylového a pohodlného nábytku po dobu již více než 50 let.

Využijte speciální únorové nabídky spojené s oslavou sv.Valentýna a pořiďte svým milovaným křeslo Re-vive za zvýhodněnou cenu.

Sleva 15% na křeslo Re-vive nebo jiná solitérní křesla je platná pouze do 14.2.2018.

Více o křesle Re-vive a dalších designových produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

Produkt je zařazen v: Doplňky a dekorace

reklama