návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Světový unikát mezi relaxačními křesly

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Objevte chvíle sladkého nicnedělání v přelomovém relaxačním křesle, které vám poskytne nekonečný komfort. Intuitivní křeslo plynule reaguje na pohyby těla a změnu jeho těžiště. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.
200 €
Koupíte na
natuzzi.cz
Doporučená cena výrobce v čase publikování. Aktuální ceny se můžou lišit.

Světový unikát mezi relaxačními křesly

Objevte chvíle sladkého nicnedělání v přelomovém relaxačním křesle, které vám poskytne nekonečný komfort. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

 

Komerční sdělení

Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. V Natuzzi se ale rozhodli toto změnit a navrhnout intuitivní křeslo, které bude plynule reagovat na pohyby vašeho těla a změnu těžiště.

Natuzzi - relaxační křeslo
Autor: natuzii.cz Natuzzi - relaxační křeslo

 

Křeslo se pohybuje plynule, stejně jako vy

Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-vive inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy. V tomto křesle si budete připadat jako ve stavu beztíže, protože Re-vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte.

 

Natuzzi - rozložení
Autor: natuzzi.cz Natuzzi - rozložení

 

Inovativní technologie zajišťuje vaše maximální pohodlí

Přirozený a plynulý pohyb je zajištěn pomocí aktivních opěrek, které jsou senzitivní na tři druhy pohybů – otáčení, ohýbání a naklápění. Díky silnému jádru, které poskytuje komfortní oporu, díky otočné noze a pohodlným polštářům je křeslo Re-vive na špičce mezi relaxačními křesly. Re-vive je výsledkem spojení inovativní technologie a designové řemeslné práce.

V současné době si můžete vybrat z 8 druhů prošívání a široké škály kůží i látek z kolekce Natuzzi Italia, s taburetem či podhlavníkem.  Natuzzi působí v oblasti krásného, stylového a pohodlného nábytku po dobu již více než 50 let.

Využijte speciální únorové nabídky spojené s oslavou sv.Valentýna a pořiďte svým milovaným křeslo Re-vive za zvýhodněnou cenu.

Sleva 15% na křeslo Re-vive nebo jiná solitérní křesla je platná pouze do 14.2.2018.

Více o křesle Re-vive a dalších designových produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

reklama

Produkt je zařazen v: Doplňky a dekorace

reklama

Přečtěte si také