Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Design

Tyto tajemné minidomky jsou skryté v lesích. Ani ti, kdo v nich bydlí, nevědí, kde jsou…

Projekt, který vznikl v Belgii, nabízí několik minidomků v přírodě, které si můžete zamluvit a strávit v nich třeba víkend. Potíž je v tom, že dokud si je nerezervujete, nevíte, kde jsou. Tahle hra na schovávanou má úspěch a firma plánuje expanzi i do dalších evropských států.
Vydáno: 17.05.2018, Matouš Hartman
Strávili byste tady víkend?

Jedná se o vysoce ekologické domy, které jsou rozmístěné na různých místech v Belgii mimo civilizaci. Projekt se jmenuje Slow Cabins a jeho jméno tak odkazuje nejen na jeho ekologický základ a ohled k přírodě, ale také na to, jak si máte užít dovolenou. V klidu a bez stresu.

Společnost nabízí pronájem pro páry, rodiny a pro lidi, kteří chtějí vyjet do přírody, aby se soustředili na práci a byli mimo město. I když si minidům zamluvíte, pořád nevíte, kde přesně leží. To se dozvíte dva týdny před odjezdem.

Z ložnic je výhled do přírody Foto: Z ložnic je výhled do přírody. Foto: Slow Cabins

Dostanete se tak na místo, kam jste vůbec jet neplánovali, ale firma tvrdí, že dokáže zaručit krásné prostředí v přírodě bez přítomnosti dalších lidí, ale i tak blízko civilizaci.

Architektura domků je čistě minimalistická a účelná. Interiéry jsou světlé a s použitím přírodních materiálů. Okna jsou dostatečně velká, abyste si užili přímo z postele výhled do přírody. Některé domky mají i krbová kamna.

Podívejte se do galerie, jak to v domcích vypadá:

Další články:

Zvládne tam bydlet i v zimě

VIDEO: Teenager se odstěhoval do vlastního. Postavil si geniální 27 m2 velký dům na zahradě rodičů

Student si udělal bydlení po svém

Student se chtěl vyhnout dluhům za bydlení. Postavil si geniální minidům na kolech

Tento dům v Sunderlandu je nabízen v aukci za neuvěřitelně nízkou cenu.

Chcete koupit dům? Tenhle stojí jen 29 korun! Má to jen jeden malý háček…

Reklama
Článek je zařazen v: design, Belgie, architektura, minidomy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama