návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Úchytky na nábytek dokážou dodat nový šmrnc staré skříni. Jaké vybrat?

Vydáno: 06.11.2018
Originální úchytky na nábytek
Autor: Pinterest.com Originální úchytky na nábytek
Někdy můžeme mít pocit, že taková malá drobnost, jako jsou úchytky na nábytek, nemůže být v našem zařizování interiéru komplikovaná záležitost, ale ejhle. Jaké vybrat?

reklama

Pokud zařizujete vaší místnosti nový kabát nebo se stěhujete, mohla by se vám hodit malá pomoc při vybírání nábytkových úchytek. Zprvu celkem banální záležitost může přerůst v obrovský problém, který se řeší dlouhé týdny.

Dřevěné

Dřevěné úchytky
Autor: Pinterest.com Dřevěné úchytky

Naším favoritem jsou přírodní materiály, když k tomu ještě přidáme fakt, že si takové věci mohou zručnější jedinci vyrobit vlastní pílí, jsme nadšeni. Proto jednou z možností je použít kus dřeva jako úchytky na nábytek. Stačí jen uříznuté dřevěné kolečko nebo ulomená větvička, kterou je dobré ošetřit. Originální úchytky jsou v tu ránu na světě.

Keramické

Keramické úchytky
Autor: Pinterest.com Keramické úchytky

Dnes již za klasiku označujeme ty keramické, které se hodí do vintage a rustikálnějšího interiéru. Máte na výběr velmi výrazné kusy, které uchvátí nejen svým tvarem, ale i hojností barev. Stejně tak můžete sáhnout po jednodušších kouscích, které nebudou výraznou dominantou pokoje.

Kamenné

Pokud se vám poštěstí a najdete někde pohozené pěkné reprezentativní kameny, vezměte je s sebou domů. Poslouží vám perfektně jako nepřehlédnutelný detail vašeho nábytku. Pro úpravu kamene na úchytku bychom však doporučili profesionály.

Pomalované úchytky
Autor: Pinterest.com Pomalované úchytky

Kožené

Další velmi příjemnou variantou jsou kožené pásky. Využít je můžeme několika způsoby. Samozřejmě se nemusí jednat o opravdovou kůži, stačí koženka nebo jiný silný materiál, který se vám bude hodit ke konkrétnímu kusu nábytku.

 

Na další super nápady se podívejte v naší galerii.

PŘED a PO

11 nápadů, jak proměnit starý IKEA nábytek

Zařizujeme svůj první byt.

Stěhování do prvního bytu: 10 tipů, jak si ho stylově vyzdobit

reklama

Článek je zařazen v: úchytky , nábytkové úchytky , ložnice , skříň , komoda , nábytek , interiéry

reklama

Přečtěte si také