Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Designéři pořadu Jak se staví sen 2018

Opět budeme plnit sny.
Vydáno: 26.02.2016
Designéři JSSS 2018
Designéři JSSS 2018 Autor: archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za proměny a plnění snů v oblíbeném pořadu Jak se staví sen "může" ostřílená šestice designérů. Letos její řady rozšířil jeden nováček - Zuzana Schubertová.

Designéři stojí před nelehkým úkolem: Celou proměnu musí zvládnout během pěti dnů, navíc mají jen krátkou dobu na to, aby se sesnámili se svými klienty, kterým budou měnit nejen bydlení, ale i život. O to lepšími musí být psychology, aby během krátké doby odhadli přání lidí, kteřé se po pěti dnech vrátí do zbrusu nového domova.

Designéři pořadu:

Ing. arch. Kamila Douděrová: Kamila je absolventkou Fakulty architektury na pražském ČVUT, zkušenosti získala také během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. U svých návrhů se snaží spojit funkčnost, nápadité barvy, a hlavně naslouchá požadavkům klientů. Miluje kubismus, obdivuje gotiku. Od roku 2010 má vlastní architektonické studio KamiDesign.

Motto: „Při navrhování se nechavám pohltit geniem loci daného místa.“

Ing. arch. Kamila Douděrová
Ing. arch. Kamila Douděrová
FTV Prima

Ing. František Kobližka: Charismatický František absolvoval Vysokou školu pozemního stavitelství a architektury. V nitru se necítí být ani architektem ani designérem, ale vlastně poradcem, psychologem, obchodníkem, návrhářem, rétorem, průvodcem i dělníkem. Františkovým krédem je spokojenost zákazníka. Jeho specializací posledních let jsou interiéry koupelen.

Motto: "Každý prostor má svůj interiér."

Ing. František Kobližka
Ing. František Kobližka
FTV Prima

Ing. Andrea Hylmarová: Andrea Hylmarová vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Poté, co propadla designu, absolvovala diplomové studium na pražské DesignŠkole. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Interiérovému designu se naplno věnuje tři roky.

Motto: „Inspirovat lidi okolo sebe, aby se nebáli plnit si svoje sny.“

Ing. Andrea Hylmarová
Ing. Andrea Hylmarová
FTV Prima

Ing. Marek Povolný: Vystudoval ČVUT, Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a architektura. Marek je velmi zkušený a uznávaný architekt. Své profesi se věnuje již 14 let. Má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho přístup je velmi moderní, ale musí vycházet z potřeb klienta a nesmí popírat jeho osobnost. 

Motto:   „Nedělit estetiku a funkčnost.“

Ing. Marek Povolný
Ing. Marek Povolný
FTV Prima

Zuzana Schubertová: Designu interiérů se věnuje již devátým rokem. Absolvovala diplomové studium na škole designu Intermezzo. Najdete ji v interiérovém studiu Epes Rádes. V roce 2013 a 2016 otevřela své dva obchody, kde, jak sama říká, toužila propojit interiérové navrhování s prodejem netradičních bytových doplňků, autorských výrobků, stínidel na míru a tapet. Ráda podporuje české ruce a autorskou výrobu.

Motto: „Tvořit domov pro druhé je něco, co mě neskutečně naplňuje. Každý můj klient ve mě zanechá kousek ze sebe a já v jeho interiéru zase ten svůj. Je to fascinující. Není to jen o designu. Práce designéra je vlastně propojením kreativity, ergonomie, psychologie a empatie zároveň.„

Designérka Zuzana Schubertová
Designérka Zuzana Schubertová
FTV Prima

Petr Hodan: Vystudoval uměleckoprůmyslovou školu v Praze. Od roku 2008 má vlastní firmu ZAKIdesign na kompletní realizace a rekonstrukce od architektury přes interiér až po zahradu. Na svou práci má podobný názor jako jeho designérská parťačka Zuzana.

Petr Hodan
Petr Hodan
archiv Prima

(web)

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , designéři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama