návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Komerční článek
Komerční článek

Pusťte do svého domova moderní vítr

Vydáno: 17.05.2021
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dokážete si ještě představit svůj život bez internetu? Možná jenom na pár dní. Většina českých domácností má internet a mobilní data už jsou rutinní záležitostí. S čím se ale většina lidí potýká, je nekvalitní připojení, které má zvládnout home office i on-line výuku. Víte, jak si zajistíte přísun super internetu?

reklama

Začněte od začátku

Jak už asi tušíte, nadáváním na pomalý internet nevyřešíte vůbec nic. Pokud se vám stává často, že vám vypadává obraz nebo zvuk při on-line poradách, musíte zasáhnout. Je to totiž jenom vaše vizitka. Ozvěte se svému poskytovateli internetu, jestli není nějaká možnost, jak vylepšit váš domácí internet. Mezi takové základy patří umístění modemu nebo routeru. Chyba může být právě v tom, že je máte špatně umístěny nebo přímo schovány. Aby se internet dobře šířil, musí být modem ideálně ve výšce očí. Bojujete s tím, že váš modem není moc hezký a kazí vizuál vašeho obýváku? Máme pro vás perfektní řešení.

Designová vychytávka

Už nemusíte schovávat modem za vázy. Stačí, když si pořídíte nový Smart Box od O2. Kromě toho, že to je supervýkonný modem, který vám zajistí dokonalé připojení internetu, tak je navíc i designově velmi hezký. Tím pádem ho můžete s klidným srdcem vystavit a nemusíte se stydět za žádnou obludu s anténkami. Ukazuje čas, venkovní teplotu i jmeniny. Také si můžete vybrat design bočních stěn. Tím pádem vám lépe zapadne do interiéru.

S chytrou domácností ušetříte

Smart Box vám může posloužit také jako centrální mozek vaší chytré domácnosti. Přes aplikaci si můžete nastavit tzv. denní scénáře. Naprogramujete si automatické otevírání oken, uvaření ranní kávy a puštění zpráv. Stejně tak si můžete naprogramovat i vysávání robotického vysavače, sekačky na trávu a osvícení. Díky Smart Boxu se vám opravdu otevře nový svět. Těšte se na rychlý internet a zjednodušení vašich každodenních povinností. Tak na co ještě čekáte?

Nový O2 Smart Box
Autor: O2 Nový O2 Smart Box

Nový O2 Smart Box

  • Inteligentní Wi-Fi s podporou Wi-Fi 6
  • Infodisplej s meteostanicí, hodinami a svátky
  • Možnost přizpůsobení vzhledu displeje a designových potisků
  • Nekompromisní výkon s rychlostí až 1 000 Mb/s
  • Funkce Chytré domácnosti
  • Prodloužená záruka na 5 let

Více info na www.O2.cz

reklama

reklama

Přečtěte si také