Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Trendy

LED světla rozsvítí Vánoce. Jsou levná a všestranná, ozdobte s nimi svůj dům

Modernější varianta vánočních světélek je všestranná a zajímavě prozáří váš dům. Nejedná se o nijak drahou záležitost a LED světla využijete i mimo vánoční dny. Seženete je v obchodech s nábytkem i ve velkém na internetu. Praktičtější jsou ta, na která vám bude stačit baterie.
Vydáno: 15.11.2017, Matouš Hartman
Na Vánoce si nakupte LED světlené řetězy

S nimi se lépe pracuje při výrobě vánočních dekorací. Můžete si vybrat z různých barevných variací, ale my doporučujeme klasické bílé nebo žluté světlo, které působí elegantně i moderně a vyhnete se tomu, že to bude u vás vypadat jako ve vykřičeném domě.

Zašpuntujte světlo

Na vůbec nejjednodušší dekoraci s LED řetězem budete potřebovat jen hezky vypadající lahev. Může být z čirého nebo barevného skla, to už je na vás. Řetěz naaranžujete dovnitř a zapínání schováte za hrdlo láhve. Když dáte více lahví vedle sebe, vytvoříte působivou minimalistickou dekoraci.

V lahvích působí LED řetězy efektně Foto: V lahvích působí LED řetězy efektně, Foto: Pinterest.com

Rozsviťte větve

Pořiďte si smrkové větve nebo i jen uschlé větve listnatých stromů a položte je v bytě na nábytek nebo je dejte do velké vázy. Obmotejte je řetězem, zapínání krásně schováte pod jehličí nebo do vázy a vánoční dekorace je na světě. Budete tak doma mít vánoční stromeček ještě předtím, než nazdobíte ten velký.

Snadná dekorace, která nemusí sloužit jen o Vánocích Foto: Snadná dekorace, která nemusí sloužit jen o Vánocích, Foto: Pinterest.com

Obmotejte je kolem nábytku

Co dát třeba řetěz kolem stínidla lampy, nebo ho naaranžovat mezi rámečky s fotografiemi? Můžete je také umístit mezi vánoční ozdoby do mísy na stůl a máte hned hotovo. Nenáročná vánoční dekorace připravená k použití už o adventu.

LED světla můžete obmotat prakticky kolem čehokoli Foto: LED světla můžete obmotat prakticky kolem čehokoli, Foto: istock.com

Zakomponujte světla do věnce

Další jednoduchá dekorace vyřeší otázku, jak nazdobit základní věnec na dveře ze smrkových větviček. Obmotejte ho LED světelným řetězem a doplňte velkou červenou mašlí. Moderní jednoduchá dekorace inspirovaná starými časy je na světě.

Věnec zazáří, doslova Foto: Věnec zazáří, doslova, Foto: istock.com

(mh)

Další články:

Bílé Vánoce si dokážeme zařídit i bez vhodného počasí

Bílé Vánoce bez sněhu: Jak zařídit pohádkové svátky jako z Ladových obrázků?

Najít správný dárek dá práci

„Levný“ není sprosté slovo. Máme pro vás nápady na finančně dostupné vánoční dárky

Klasické barvy rozzáří Vánoce

Udělejte si tradiční Vánoce. Jaké barvy vybrat a kde je použít?

Reklama
Článek je zařazen v: Vánoce, dekorace, inspirace, LED světla, vánoce 2017
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama