reklama

DIY vánoční dárky podle horoskopu: Vyrobte radost přesně na míru

Simona Sedláčková
8. prosince 2019
Už nějaký čas si lámete hlavu, jakým originálním vánočním dárkem potěšíte své kamarády, a stále nemůžete kápnout na to pravé? Zkuste se poradit s hvězdami a vyrobte jim pozornosti na míru, podle jejich měsíčního znamení. Poradíme vám, jak na to i s podrobnými návodu na výrobu!
reklama

Beran

Pravého Berana nejvíce potěšíte dárkem včervené barvě, dárkem, který mu zároveň i potvrdí, jak moc ho máte rádi a dárkem, u kterého je na první pohled jasné, že je určen jen pro něho. Berani jsou sice velmi praktičtí, ale spříliš praktickými dárky u nich nepochodíte. Pomocníci do kuchyně ani nářadí do dílny je vážně nenadchne. Berana muže by mohl potěšit originální zapalovač nebo zavírací nůž smonogramem, ženu zase elegantní šperk či kožená peněženka.

Býk

Pro býka určitě vybírejte dárky vpřírodních barvách a zpřírodních materiálů. Býci jsou hodně konzervativní a praktičtí. Muže potěšíte jemnou vůní nebo knihou, například o umění. Ženy by mohly ocenit kvalitní čokoládu, přírodně laděný šperk nebo hedvábný šátek.

Co pro Berana a Býka s láskou vyrobit

Pokud hodláte Beranovi sami vyrobit originální dárek, můžete hopřekvapit například měkoučkým polštářkem se srdcem. To mnohem skromnějšího a přírodně založeného Býka by mohl potěšit náramek svlastnoručně vyrobenými přírodními korálky.

Blíženci

Komunikativní Blíženci prahnou po stále nových informacích a podnětech, proto je potěšíte například předplatným na oblíbený časopis. Mají rádi humor a vtip, a proto by i dárek pro Blížence měl být originální a vtipný. Ovšem nesmí je svazovat a poutat kdomovu. Štěně ani kotě, o které se budou muset starat, jim nepořizujte. Muže potěšíte odbornou knihou i jakýmkoliv cestovním vybavením, ženy zase ocení netradiční bižuteriinebo ručně malovaný šátek.

Rak

Raci mají smysl pro rodinu a jsou velmi citliví. Milují svůj domov, o který se rádi starají. Většinou tvrdí, že nic nepotřebují ani nechtějí, ale mají nefalšovanou radost zkaždé maličkosti. Muže potěší starožitný hrneček i rámeček se společnou fotografií. Ženy ocení knihu o vaření i drobný šperk. Dárky pro Raky by měly být vždy krásně a pečlivě zabalené!

Co pro Blížence a Rakas láskou vyrobit

Vlastnoručně vyrobený dárek pro Blížence by mu měl říci, jak moc ho máte rádia jak na něho myslíte, i když je zrovna na svých oblíbených toulkách po světě. Malovaný oblázek pro štěstí, který si vezme ssebou, až vyrazí na cesty! To Rak, který naopak miluje pohodlí svého domova, by mohl ocenit vlastnoručně vyrobenou klíčenku.

Lev

Lvi milují vše červené, zlaté a třpytivé a nemusí se zrovna hned jednat o pravé zlato a diamanty. Ale dárek by měl vypadat na první pohled okázale. Muže potěšíte kvalitním vínem nebo sponou na kravatu, ženy nadchne výrazná vůně i výstřední a nápadná bižuterie. Dárky by měly mít hlavně dokonalýzdobný obal, nejlépe zlesklého papíru!

Panna

Praktickou Pannu potěšíte dárkem vzemitých barvách a zpřírodních materiálů. Panny si nepotrpí ani na výstřednostiani na luxusní dary. Muže potěšíte velmi snadno, lahví kvalitního vína, ale i krabicí sčaji nebo diářem. Pro ženy se zase hodí přírodní kosmetika, ale také aromatická svíčka i praktický diář.

Co pro Lva a Pannu s láskou vyrobit

Hlučnéa výbušné Lvy můžete nenápadně zklidnit vlastnoručně vyrobeným sáčkem slevandulí, jejíž vůně bude právě pro Lvy velmi vhodná. Jen dárek nezapomeňte vložit do zlatého sáčku! I skromné a praktické Panny můžete obdarovat levandulovým dárkem zvlastní dílny. Vytvořte pro ně například originální levandulové mýdlo.

Váhy

Jemné Váhy patří mezi milovníky krásy ve všech podobách, scitem pro umění. Většinou dávají přednost zeleno-modrým tónům barev. Mužemůžete obdarovat CD sjejich oblíbeným interpretem nebo knihou o umění. Ženy zase ocení drobný a neokázalý šperk či bižuterii, ale potěší je i voucher na masáž.

Štír

Citlivé a občas uzavřené Štíry, kteří však vsobě skrývají velký erotický náboj, dokáže potěšit téměř každý dárek. Ale velkou radost jim uděláte vším netradičním, ženám například šperkem nebo bižuterií zpřírodních kamenů nebo zkůže. Muži zase ocení neobvyklé zápisníky a diáře nebo kvalitní víno. Červené!

Co pro Váhy a Štíra s láskou vyrobit

Váhy potěší vše nápadité, krásné a jemné. Vlastnoručně vytvořený věnec na dveře zpistácií by mohly ocenit. Štíři zase milují smyslné vůně, a proto by je mohla zaujmout vámi vyrobená vonná svíčka.

Střelec

Velké snílky a cestovateleStřelcepotěší každý dárekspojený sjejich koníčkem. Muže tedy nadchne cestopis, atlas nebo slovník. Ženy okouzlíte humoristickým románem nebo toaletní taštičkou na cesty. A ženy i muže zároveň můžete obdarovat kvalitní čokoládou nebo láhví dobrého vína.

Kozoroh

Hlavně nenápadně! Konzervativní Kozorozi si potrpí na kvalitu, ale ne na okázalost. Toto znamení je výjimkou, má rádo i ryze praktické dárky. Na druhou stranu je to znamení, u kterého není jednoduchétrefit se do vyhraněného vkusu. Pro muže neuděláte chybu koženou peněženkou, ale i láhví kvalitního alkoholu, který si Kozorozi umějí vychutnat a téměř nikdy mu nepropadají. Ženy uvítají kvalitní čokoládu, belgické pralinky nebo historický román.

Co pro Střelce a Kozoroha s láskou vyrobit

Temperamentní a společenští Střelci se jen neradi příliš vážou kdomovu. Živá květina by jejich věčnou nepřítomnost jen těžko přežila. Vyrobte pro ně nezničitelné květiny zpapíru. Pro Kozoroha můžete vyrobit vkusný a nenápadný věnec na dveře zdřevěných kulatin.

Vodnář

Vodnáři bývají spontánní a mívají velkou fantazii. Jako vodní znamení dávají přednost modrým a zeleným barvám. Jinak je potěší každá maličkost, která je překvapí svou originalitou. Pro muže bude vhodný model auta, nejlépe veterána, a potěší ho i klukovské stavebnice a hračky, a to vkaždém věku. Ženy potěší vonné svíčky i tyčinky.

Ryby

Romantické Ryby bývají velmi citlivé a vše vodní je podvědomě přímo fascinuje. Milují klidně drobné, ale originální dárky. Dárky praktické nejsou nic pro ně. Muže potěší fotoalbum i kniha o podmořském světě. Ženy mají rády vonné svíčky i tyčinky a nadchne je i perlový náhrdelníka vůbec nevadí, když to bude jen bižuterie.

Co pro Vodnáře a Ryby s láskou vyrobit

Vodnáři mívají většinou velké pochopení pro ochranu přírody, a tak je dáreček, který vznikl recyklací, dokáže velmi potěšit. Vytvořte pro ně věnec na dveře ze starých džínů a svetrů. Ryby zaručeně ocení vlastnoručně vyrobené těžítko. I sníh je voda, ne? A při pozorování padajícího sněhu se prý krásně sní…

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama