Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zahrada

Nejen děti, ale už i domácí mazlíčci mají hlídače, kteří přijdou za nimi domů

Psí hotel už přijde i k vám domů nebo si hlídačka vezme vašeho mazlíčka k sobě domů.
Vydáno: 01.06.2016
Hlídání domácích mazlíčků aneb Pet sitting

Blíží se čas dovolených, děti čekají dva měsíce prázdnin a nás dospělé nejen starost kam s dětmi, ale také kam s našimi domácími mazlíčky? Když člověk nemá příbuzné nebo kamarády, kteří by se mu o zvíře postarali, klasikou jsou různé psí a kočičí hotely. Teď k této nabídce přibyla novinka: hlídání zvířat formou ubytování u náhradních hlídačů, kteří si moje zvíře vezmou k sobě domů a postarají se o něj tak, jak je zvyklé z domova. Kočka je velmi konzervativní tvor a nemá ráda změny, tak je dokonce lepší, když bude hlídač docházet za ní domů. V angličtině už je pro to výraz pet sitting – obdobně jako pro hlídání dětí baby sitting.

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

A jak to funguje? Dopředu si můžete vybrat konkrétního hlídače, tak aby vyhovoval vám i si sedl s vaším zvířetem. Cenu si určuje každý hlídač sám, například v agentuře Canis cattus Agáty Jaurisové mu pouze doporučí, jak by si ceny měl nastavit. Cenu za každou službu má hlídač uvedenou ve svém profilu. Pohybují se od 300 Kč za den hlídání psa, od 180 Kč za hlídání kočky a od 70 Kč za hlídání drobného savce za den. Například v této agentuře pohlídají i třeba králíčka nebo jiné zvíře.

Nejenom když člověk jede na dovolenou, potřebuje pomoc při péči o zvíře. Někdy člověk nestíhá ani běžné denní venčení. V tom případě si může objednat venčení v konkrétním čase, můžete chtít venčit jednou týdně nebo každý den, 30 minut nebo hodinu.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Berete je s sebou?

Co se psem a kočkou v létě? Brát, či nebrat na dovolenou?

Kočce, kterou dokážete zabavit, nezbude čas na lotrovinky

Tipy jak zabavit kočku: Kdo si hraje, nezlobí

Reklama
Článek je zařazen v: hlídání domácích mazlíčků, psí hotel, pet sitting
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama