Kaira Kateřina Hrachovcová chce novou psí boudu. Co všechno musí obydlí pro zvíře mít?

redakce Prima Zoom
16. února 2022
Soutěžící v pořadu Dream Team – Mistři dílny, jehož finále se pomalu blíží, budou vyrábět vybavení pro psa. A proto porotu v sedmém díle doplní velká milovnice zvířat Kaira Kateřina Hrachovcová. Který tým má podle ní větší šanci vyhrát?
reklama

Herečka a moderátorka zadala soutěžícím další úkol: musí vyrobit boudu pro psa.

Je potřeba, aby byla izolovaná, aby se dobře udržovala, aby to místo bylo pro zvíře útulné, aby se mělo kde stočit, aby byla větratelná, naznačila moderátorka a herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, že vyrobit obydlí pro psa je poměrně složitá záležitost a že rozhodně nestačí stlouci pár prkýnek.

Dobrá bouda totiž musí být pohodlná nejen pro psa, ale musí se taky pohodlně obsluhovat, pokud jde například o čištění. A proto mezi požadavky zazněla třeba odklápěcí střecha.

Kaira Kateřina Hrachovcová se rychle zorientovala mezi soutěžícími v obou týmech a v tom, jaké mezi nimi panují vztahy nebo energie, na což je obzvláště citlivá. Už z těch dialogů mezi soutěžícími a z toho, jak přistoupili k úkolům, na mě nějakým způsobem dýchlo to, co je mi bližší, nechala se slyšet na začátku natáčení. Na konci pak uznala, obě boudy jsou prostě top. Která u ní zvítězila, se dozvíte v dalším díle pořadu Dream Team - Mistři dílny, který se bude vysílat v pondělí 21. února. Dříve se na něj můžete podívat ZDE

Kaira Kateřina Hrachovcová je česká herečka, moderátorka, v posledních letech také tatérka, numeroložka, osobní koučka, ilustrátorka a malířka. Diváci televize Prima ji znají například ze seriálu Přístav, kde předvedla svůj komediální talent.

Dívejte se na DREAM TEAM – Mistři dílny každé pondělí ve 20:15 na Primě!

Více najdete na www.mistridilny.cz

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
Štítky: pesherecdílnaTV PrimaDream TeamKateřina HrachovcováDREAM TEAM - Mistři dílny