reklama

Jak ušetřit

Ušetřit peníze v domácnosti se vždycky hodí. Vyhněte se zbytečnému plýtvání vodou nebo energiemi. Naučte se využít třeba i prošlé potraviny a využijte zásob, které máte doma. Šetřit se dá prakticky na všem, ale má to smysl, jen pokud je takové šetření efektivní. Naučíme vás, jak na to!

Kuchyň

Šetřit se dá skvěle v kuchyni. Je to místnost, kde využíváme veliké množství jendorázových plastů. Ty se ale dají snadno nahradit. Velikým problémem je také plýtvání potravinami, přitom využít můžeme i potraviny sprošlým datem spotřeby! Podívejte se na naše hlavní tipy, jak ušetřit v kuchyni! Níže najdete další články.

Koupelna

V koupelně je nejdůležitější umět šetřit vodou. Kvůli zhoršujícímu se suchu se z ní stává nedostatkové zboží a vysoká spotřeba nepomůže ani naší peněžence. Mrkněte se na pár základních tipů, jak sníži účet za vodu:

Domácnost

A když se vydáme z kuchyně a koupelny do zbytku bytu, můžeme šetřit i tady. Nejdůležitější je naučit se využívat staré věci, je zkrátka potřeba umět chytře recyklovat nebo rovnou upcyklovat. V našem speciálu najdete tipy, jak na to, tady jsme pro vás vybrali ty nejlepší:

Zahrada

Šetřit můžete i na zahradě. Opět jako v koupelně je důležité naučit se neplýtvat vodou. Můžete ale zkusit další triky, díky kterým ušetříte třeba za drahá hnojiva nebo postřiky...

Sílejte článek
reklama