Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
tvoření se simonou covec

Tvoření se Simonou

Hledáte nápady a inspiraci na dárky pro své kamarády i členy rodiny? Chcete vyrábět šperky a vyzdobit si domov? Nebo se chcete jen kreativně odreagovat od práce? Pak jste tu správně. Níže najdete DIY projekty, nápady na výrobu šperků i dekorací. Stačí si vybrat. V každém článku je podrobný návod s fotografiemi. Všechny nápady Simona vyzkoušela a postup nafotila. Nemusíte se tak bát, že uděláte něco špatně.
18. 07. 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láká vás představa, že vytváříte něco vlastníma rukama, že si vyrábíte dekorace do bytu i na zahradu, že dáváte starým a nepotřebným věcem novou šanci na život? Nebo se procházíte přírodou, lesem nebo parkem a občas vás zaujmou přírodní materiály, které se tam jen tak povalují a zatím netušíte, jak je využít? Anebo se dokonce někdy zajdete podívat do výtvarných potřeb, kde se nabízí tolik voňavého materiálu, ale nějak si s ním zatím nevíte rady? Se vším vám poradí výtvarnice, a zároveň redaktorka, Simona Sedláčková, která se s vámi ráda podělí o své tvořivé nápady.

Simona se kreativní tvorbě věnuje dlouhé roky, nejen na stránkách časopisů, ale i ve svém soukromém životě, kde ji můžete potkat pod značkou Rosallia.

Reklama