návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
tvoření se simonou covec

Tvoření se Simonou

Pouzdro na brýle s vyšívanou kočičkou
Autor: Simona Sedláčková Pouzdro na brýle s vyšívanou kočičkou
Hledáte nápady a inspiraci na dárky pro své kamarády i členy rodiny? Chcete vyrábět šperky a vyzdobit si domov? Nebo se chcete jen kreativně odreagovat od práce? Pak jste tu správně. Níže najdete DIY projekty, nápady na výrobu šperků i dekorací. Stačí si vybrat. V každém článku je podrobný návod s fotografiemi. Všechny nápady Simona vyzkoušela a postup nafotila. Nemusíte se tak bát, že uděláte něco špatně.

Láká vás představa, že vytváříte něco vlastníma rukama, že si vyrábíte dekorace do bytu i na zahradu, že dáváte starým a nepotřebným věcem novou šanci na život? Nebo se procházíte přírodou, lesem nebo parkem a občas vás zaujmou přírodní materiály, které se tam jen tak povalují a zatím netušíte, jak je využít? Anebo se dokonce někdy zajdete podívat do výtvarných potřeb, kde se nabízí tolik voňavého materiálu, ale nějak si s ním zatím nevíte rady? Se vším vám poradí výtvarnice, a zároveň redaktorka, Simona Sedláčková, která se s vámi ráda podělí o své tvořivé nápady.

Simona se kreativní tvorbě věnuje dlouhé roky, nejen na stránkách časopisů, ale i ve svém soukromém životě, kde ji můžete potkat pod značkou Rosallia.

Podívejte se na souhrnný článek, kde najdete podzimní dekorace!