Bydlení

22. září 2014 11:30

Markéta Zídková

Známe řešení pro spokojenou rodinu: chladnička, která se vám přizpůsobí

V Electro Worldu jsme pro vás připravili také prémium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám domů, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti.

Chladnička patří mezi spotřebiče, které používáme denně. Je tak přirozené, že požadujeme, aby nám co nejvíce vyhovovala, a to jak funkčně, tak i svým uspořádáním. Vysoké nároky na parametry, úložné prostory ale i design jednoznačně splňuje nová chladnička Samsung Food ShowCase. Díky speciálním dveřím ShowCase vidíte, co je v ledničce uskladněno bez jejího úplného otevírání. Jednotlivá patra jsou navíc variabilní, stejně tak i zásuvky na zeleninu či maso. Je tedy jen na vás, jak si budete přát ledničku uspořádat. Přijďte si novou ledničku prohlédnout do Electro Worldu, kde vám navíc odborníci poradí, jak ji správně používat.

Inovativní a funkční design chytře dělí potraviny podle doby a potřeb skladovaní. Při otevření vnějších dveří (tzv. vitríny) jsou ihned „po ruce“ potraviny denní spotřeby. Vitrínová část „ShowCase“ se dělí do tří zón s celkově šesti přihrádkami, které se přizpůsobují potřebám každé rodiny:

+ V horní části se nachází zóna pro vaření vhodná pro skladování sýrů a omáček+ V prostřední rodinné zóně se skladují svačiny a nápoje.+ Ve spodní zóně se nachází dětská zóna s přihrádkou určenou na jídla pro malé děti.

Efektivní chlazení

Funkce All-around Cooling zaručí dokonalé chlazení v každé části lednice. Díky Metal Coolingu, což je kovový plát chladničky nacházející se na vnitřní straně předních dveří, je zachována optimální teplota v celé ledničce, takže jídlo zůstává čerstvé, i když se dveře často otvírají a zavírají. Chladnička Samsung Food ShowCase myslí i na potraviny vyžadující delší dobu skladování, které se uchovávají ve vnitřní prostornější části.

V Electro Worldu vám zkušení prodejci kromě veškeré funkčnosti a ovládání prozradí i informace technického rázu. „Není tajemstvím, že kupující se často ptají na cenu, ale každému z nich kromě této informace dopředu předáváme i důležité poznatky zejména o funkcích a zásadních výhodách produktů z řady Super prémium, díky kterým mohou uspořit energie a také svůj čas,“ říká Martin Kameníček, odborník na velké bílé spotřebiče ze společnosti Electro World.

Další funkce chladničky Samsung Food ShowCase

Díky technologii No Frost klade spotřebič nižší nároky na chladicí systém, čímž prodlužuje jeho životnost, a zabraňuje také plýtvání energií, protože nedochází k vytváření námrazy, takže už nemusíte myslet na neustálé odmrazování chladničky.

Další výhodou Samsung Food ShowCase je kompresor s digitálním invertorem, který má několik rychlostí. Kompresor tak pracuje hladce, díky nižšímu opotřebení déle vydrží a minimalizuje se jeho hlučnost. Spotřebitelé jistě ocení i záruku na kompresor 10 let.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti chladničky Samsung Food ShowCase do jakékoli prodejny Electro World v České republice. Ve spolupráci se společností Samsung jsme pro vás v Electro Worldu připravili také prémium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám domů, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti. Navíc lze nákup v rámci prémiového servisu rozložit do 10 měsíčních splátek, a to bez navýšení úroků.

Komerční sdělení


Přečtěte si také