Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak zvládat smyk či jak doma zhubnout do plavek? Poradí Gondíci s. r. o.

Gondíci s. r. o. poprvé na Primě již tuto sobotu 7. 3. v 16.25.
Vydáno: 07.03.2015
Dům, zahrada i auto...
Dům, zahrada i auto... Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dnes startuje nový pořad TV Prima Gondíci s. r. o. – Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhat jim v tom budou odborníci z nejrůznějších oborů. Diváci se mohou těšit na reportáže o kutilství, zahradničení, ze světa designu, bydlení či zdravého životního stylu. Populární dvojice bude také radit, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni.

V prvním díle si Gondíci s. r. o. vezmou do parády nábytek a budou se z něj snažit udělat nový. Na práci na zahradě to ještě moc není, a tak budou Adéla s Daliborem alespoň kouzlit jarní výzdobu domu a zdobit si truhlíky květinami. Adéla bude ve škole smyku řešit, jak to udělat, aby na mokrých nebo namrzlých silnicích nedostala smyk a nestala se postrachem silnic. Dalibor se podívá k modistce, paní Marii, která divákům představí různé typy klobouků. V rubrice Fresh si společně se specialistou připraví ovocné a zeleninové šťávy. V zimní zahradě, která je součástí vily, si zase popovídají s odbornicí na zimní zahrady a v obýváku si vyzkouší kruhový trénink. A jak je to s dlouhodobou předpovědí počasí, bude Dalibor zjišťovat v Českém hydrometeorologickém ústavu.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. - upoutávka 1. díl

Sledujte již tuto sobotu 7. března v 16.25 na Primě!

Adéla a Dalibor objektivem fotografa

Focení Gondíků s. r. o.: Podívejte se, jak vypadají naživo před retuší

Natáčení televizní znělky pořadu Gondíci s.r.o.

Ze zákulisí Gondíků: Takhle vzniká dokonalá televizní realita

Gondíci s. r. o.

VIDEO. Gondíci s. r. o. představují svůj nový pořad

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama