Bydlení

8. prosince 2015 12:58

Markéta Zídková

Soutěže v pořadu Gondíci s. r. o.

Zde najdete informace k soutěžím v televizním pořadu Gondíci s. r. o.

Soutěž s Country rádiem vyhlášená dne 5. listopadu 2015 již byla ukončena. Výhercem se stává: Dana Adámková z Poličky. Výherkyni gratulujeme a získává sadu vánočních ozdob – jedná se o 3 kazety tradičních českých foukaných a ručně malovaných ozdob a figurek, kde nechybí ani retro špička na vánoční stromek. Cenu do soutěže věnovalo Country rádio.Herní řád naleznete ZDE.

Soutěž s Country rádiem vyhlášená dne 12. listopadu 2015 již byla ukončena. Výhercem se stává:Jarmila Bošinová z Prahy 4. Výherkyni gratulujeme a získává přikrývku a polštář Comfort Cotton s antimikrobiální úpravou zamezující vzniku zápachu. Cenu do soutěže věnovalo Country rádio.Herní řád naleznete ZDE.

Soutěž o chladící tašku od společnosti Meggle vyhlášená dne 12. listopadu 2015 již byla ukončena. Výherci se stávájí: Hana Kramplová z Olomouce, Anna Coufalová z Přerova, Radmila Hejlová ze Sepekova, Dana Halámková z Bakova nad Jizerou a Jiřina Klečková z Chlebovic. Výhercům gratulujeme a získávají praktickou chladící tašku plnou kvalitních mléčných produktů Meggle.

Herní řád naleznete ZDE.

Soutěž s Country rádiem vyhlášená dne 19. prosince 2015 již byla ukončena. Výhercem se stává: Irena Jakubíčková ze Strážnice. Výherkyni gratulujeme a získávápoukaz na individuální, architektonickou studii na vlastním pozemku. Cenu do soutěže věnovalo Country rádio.Herní řád naleznete ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také