Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Dobrou a sladké sny aneb Návod, jak si vyrobit moderní lapač snů

Pro moderní vědu je to samozřejmě nesmysl: Jak by nějaký kruh ověšený peřím mohl zlepšit kvalitu spánku? Ale řada věcí funguje, i když je nedokážeme racionálně vysvětlit. Ať už na vynález kmene Čipivejů věříte¨, nebo ne, jeho výrobou můžete získat buďto sladký spánek, nebo alespoň krásnou dekoraci.
Vydáno: 06.03.2017
Lapač snů
Autor: archiv Prima Living Lapač snů

Lapače snů jsou krásná věcička, která do místnosti vnáší pohodu a klid. Vítr jemně pohupuje peříčky, lehce cinkají o sebe korálky... A vy klidně spíte. Ať už má lapač snů nadpřirozenou moc, nebo ne, samy tyto zvuky a pohled na něj jsou uklidňující. Pokud nemáte rádi etnostyl, můžete si zkusit vyrobit lapač snů v moderním hávu. Mrkněte níže na video, kde najdete návod, jak si takový moderní lapač snů vyrobit.

Budete potřebovat:
dřevěný kruh (vrbová větvička, kterou omotáte kůží), moderní variantou je vyšívací rámeček
bavlnky či provázky
peříčka (koupíte v papírnictví či tvořivých obchodech)
pevnou nit / tavicí pistoli
nůžky
květiny a další dekorace podle vlastního výběru

Lapač snů Foto: Lapač snů. Foto: Jan Kundera

Postup:
Vyšívací rámeček rozděláte a použijete jenom jeden kruh. Ke kruhu si naaranžujte květiny, svažte je dohromady a přivažte ke kruhu nebo přidělejte pomocí tavné pistole. Nastříhejte si bavlnku a připevněte k ní peříčka opět pomocí tavné pistole. Bavlnku navažte ke kruhu. Pokud chcete, doprostřed kruhu si pověste ještě přívěsek, velký korálek atd.

Mrkněte na postup na videu:

Lapač snů
Lapač snů

Sladké sny :-)

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Stylové nálepky

Jak si vyrobit vlastní stylové etikety na sklenice

Článek je zařazen v: jak na to , DIY , lapač snů
Speciály: Jak na to

reklama