Kuchyně

22. března 2017 10:13

Markéta Zídková

16 hravých interiérů, které vám pěkně popletou hlavu. Pokud hledáte netradiční bydlení, jste tu správně

Upíří hrad, nebo futuristický úkryt Jamese Bonda? Obyčejná zasedačka! Anebo domeček jak pro postavičky z kreslených filmů! Přitom je to jen místnost vybavená nábytkem z kartonových krabic. Projděte si interiéry, které si hrají s realitou.

Občas si designéři pohrají s úpravou interiérů a stylizují je do různorodých stylů, do podoby pomyslných filmových dekorací nebo jen tak popustí uzdu své fantazii. Máme pro vás několik pohledů do prostor, které tak trochu matou naši mysl, ale i do takových, u nichž bychom ani nepředpokládali, že by se v nich dalo bydlet či pracovat.

Pokaždé významnou roli hraje interiérový architekt, který si poradí buď se zcela novým neosobním prostorem a zajímavě jej pojme, nebo využije maximálně dispozice starší stavby k tomu, aby se v ní dalo příjemně žít. Svou roli ovšem sehrávají i obyvatelé takových prostor, zvlášť když si jdou za svým a mají odvahu ztvárnit svou představu ideálního bydlení podle svého gusta. Podívejte se do galerie a občas si tipněte, kde by se ten který interiér mohl nacházet. Jestli se pokaždé trefíte, bod pro vás!

I toto prostředí mate svou úpravou. Nejde o interiér domu kdesi v Asii, nýbrž o menší britský dům. Divokým barvám se nevyhnete v žádné z jeho místností. Foto: Profimedia

Tento pohádkový brloh také není dekorací k filmovému příběhu, ale skutečný interiér jednoho britského domu. Jeho majitel jej krášlil a dotvářel 24 let. Foto: Profimedia

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také