Jak na to

6. března 2020 12:50

Pavlína Wagnerová

Vyrobte svým dětem postel ve tvaru lodi

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.

Každý malý kluk touží po velkých dobrodružstvích. A některým z nich se to dokonce i vyplní. Než však tomu svému dáte požehnání a pustíte ho do světa, aby neohroženě brázdil moře a oceány, dopřejte mu čas a klid snít svůj sen. A kde by se snilo lépe než v pohodlné posteli? V dalším dílu oblíbeného pořadu Libovky nás Pepa Libický ohromí novým projektem – postavíme v chlapeckém pokoji dřevěnou vyvýšenou postel představující loď.

Na chvíli se proměníme nejen v námořníky, ale také v barmany. Alespoň tedy ve své fantazii. Pořádně protřepat dózu se sprejem totiž nápadně připomíná barmana obratně mixujícího nápoje v shakeru. A jen co barvu pořádně protřepeme, naučí nás minutový manžel Pepa Libický správné zásady nanášení akrylové barvy ve spreji stříkáním.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 8. března ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také