Ložnice v country stylu

Manželé Jindrovi žijí v romantické chaloupce, obklopeni přírodou. Poznali se teprve nedávno, jsou šťastně zamilovaní a chtěli by si užívat klidu a pohody. Pro designéry Karolínu Reslerovou a Petra Záluského to znamená vytvořit stylový interiér dřevěné chaty, který zapadne do okolního prostředí.

Jak dopadne neobvyklá proměna ložnice v podkroví?

Oba účastníci proměny jsou bohužel nemocní, a tak potřebují pohodlí a klid na svou lásku. Bydlí spolu v chatičce u lesa, kde prožívají i přes svůj vyšší věk stav zamilovanosti. Poznali se teprve nedávno a poté žili společně v této chatce, která neměla ani vlastní toaletu. Časem si ji však díky šikovnému panu Jindrovi vylepšili, ale na ložnici už nezbyla fantazie a síla.

Manželé mají velkou odvahu – oba dva se rozvedli, aby mohli být nakonec spolu. Jak moc je důležitá role domova v okamžiku, kdy zcela měníme dosavadní život? Má uspořádání interiéru vliv na naši psychiku?

Ložnice v podkroví zní útulně a ideálně. Skýtá se v ní ale také několik obtíží. Jak vyřešit dostatek úložných prostor? Poradí si designéři s pocitem stísněnosti? Jak se dá vyždímat podkrovní prostor na maximum?

Sdílejte článek

Přečtěte si také