Jak na to

27. října 2017 13:10

Jak chutná krtek z plechu? Dozvíte se v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

V dalším dílu pořadu Vychytávky Ládi Hrušky poradíme, jak si rychle a jednoduše vyčistíte a vyleštíte boty i bez použití krému. Tak se nezapomeňte dívat!

Pan Petr původně jen pomáhal dětem s vyráběním postaviček z kaštanů. Nakonec se ale z výroby postaviček z přírodních materiálů stal jeho velký koníček. Žravé těstoviny jsou u Davídků rodinnou pochoutkou a vy si je určitě také zamilujete.

Blíží se dušičkový čas, a proto Láďa vyrobí svícen na hřbitovní svíčku za pomoci nafukovacího balonku. Připravit na zimu musíme i naše bylinky, ať už si je na vaření pěstujeme na balkoně, parapetu nebo na zahrádce. Natur styl sponu na prostírání třeba ke svátečnímu stolu vychytaně vyrobíte za pár minut z roličky od toaletního papíru.

Ze starého dětského kola vyrobil pan Leopold pro svá vnoučata tříkolku s vozíčkem, se kterou mu teď pomáhají na zahrádce. Láďa má jednoduchou vychytávku, se kterou pověsíte obraz na dva háčky za pár vteřin a bez zbytečného rozčilování. A na závěr Láďa samozřejmě něco uvaří – tentokrát to bude krtek na plech.

Sledujte v neděli 29. října v 12.45 na Primě

Sdílejte článek
Štítky byliny

Přečtěte si také