Jak na to

30. listopadu 2018 12:00

Jak se dělá domácí vánoční punč? Prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

První adventní neděli vám rozhodně nemůže zkazit nějaké to zimní nachlazení, protože Láďa Hruška objevil další babskou radu, a sice účinný smrkový sirup proti kašli. Pokud už promýšlíte vánoční výzdobu svého domova a chcete zůstat originální, bude se vám hodit inspirace na malý dekorativní stromeček za okno nebo na pohádkový vánoční stromek ze staré palety, který Láďa vyrobí spolu s Pavlem Zemanem. Dále si s Láďou vytvoříte veselého vánočního skřítka ze starého štětce a adventní svícen ze starého prkna. Navíc se dozvíte vychytávku pro lepení vánoční výzdoby na okno.

Ať už nás nečekaně přepadne návštěva nebo jen chuť na něco dobrého slaného k vínku, situaci zaručeně vyřeší balkánské vrtule z listového těsta. S čerty sice prý nejsou žerty, ovšem hravé peklo, které sestrojil šikovný kutil Aleš Kroupa, vás bude bavit stejně jako Láďu Hrušku. Holky Prokešovy nám pomohou vymyslet nepřekonatelný vánoční dárek pro maminku a na závěr si uvaříme chutný a voňavý domácí punč.

Sledujte v neděli 2. prosince ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také